Archiv článků

Turnaj mladších žáků v Ostravě

V sobotu 2.6.2007 se konal turnaj mladších žáků v ostravskýchMariánských Horách. Bohužel zlínští hráči k němu odjížděli pouze vosmi hráčích, přestože na čtvrtečním tréninku přislíbilo účast až15 hráčů. Někteří hráči jednoduše nepřišli, protože se jimnechtělo...

To je pro trenéry nepochopitelné a velmi skličující. A těsněpřed odjezdem jsme ještě čekali na opozdilce. Hoši by si měliuvědomit, že jsou součástí kolektivu a nesmí nechat ostatní klukyve "štychu"! Proto s Radkem Vodinským zvažujeme, zdavůbec objednávat minibus k poslednímu turnaji v Havířově.
Turnaje se zúčastnilo pět družstev, které hrály každý s každým aještě byly vložené dva zápasy přípravek složených z několikatýmů.
Nekompletní Zlín tak dokázal jen v jednom utkání remizovat 2:2 sMariánskámi Horami II. a prohrál s Havířovem 0:5, Vyškovem 0:7 aMar. Horami I. 0:11. V turnaji tak díky horšímu skóre RC Zlínobsadil poslední místo. Kladem však zůstává, že dva naši hoši hrálipoprvé a bylo vidět jejich zlepšování zápas od zápasu.

Tuto sobotu 9.6.2007 od 14 hodin chceme pro mládežnické kategorieuspořádat na Stadionu Mládeže den zlínského ragby na ukončeníletošní sezóny. Rodiče a příznivci zlínského ragby jsou srdečnězváni.

 

Dan Chytil

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace