Archiv článků

Turnaj mladších žáků v Olomouci

V sobotu 4.6.2016 se konal v Olomouci další turnaj mladších žákůU8 - U12.

Tentokrát sice ve všech kategoriích chyběl tým Vyškova (mužiVyškova hráli doma finále extraligy), zato v kategorii U12 přijeltým Slovanu Bratislava.

Žáci RC Zlín přijeli tentokrát autobusem s oběma svýmikategoriemi U10 a U12 a navíc ještě dva nejmenší startovali vU8.

U12

V turnaji jsme odehráli celkem čtyři utkání s bilancí 1 výhra, 1remíza a 2 prohry:

Zlín - Dragon 0:9 (0:5). Docela tristní ospalývýkon našich hráčů, celý zápas se nedokázali "probrat" autrpěli debakl.

Zlín - Slovan 6:2 (4:1). Proti slovenskémusoupeři, který se ragby zatím spíše učí, se naši kluci v ofenzivěprosadili, když hattriku dosáhl Tomáš, další dvěpětky položil Marek P. a jednu přidalDavid.

Zlín - Mar.Hory 0:3 (0:1). V tomto utkánípodali kluci pěkný výkon, ale bohužel k výhře ani k položení tonedotáhli.

Zlín - Olomouc 2:2 (2:1). Toto utkání bylovyrovnané a dramatické a asi spravedlivě skončilo remízou. Zlíňácivedli už 2:0, ale v poslední akci poločasu nedokázali složitprotihráče, který prošel přes celé hřiště (i většinu hráčů). Zkraje2.poločasu jsme znova dostali pětku a až do konce se nerozhodlo, ikdyž skórovat mohly oba týmy. Naše body pokládaliDavid a Albert V.

Sestava Zlína: Albert V., Marek M., Filip, David, Ondra Č.,Tomáš, Marek P., Tobiáš, Dan, Alan, Albert K., Ondra K.,Standa.

DCh

Turnaj U 10 Olomouc 4.6.2016

            Předposlední turnaj sezóny jsme odehráli s 8 hráči, ipřes to že nám chyběla opora            týmu U 10 Beata Dittrichová. Tým nám doplnil nový hráč Bart( Bartoloměj Bouc ).

           Za U 10 nastoupili: Adam, Bart, Ferdinand, Karolína, Kuba, Martin,Mikuláš a Radek. V jednom zápase nám vypomohl Tibor z Bystrce.

 

           1. RC Zlín – RC Olomouc B  4 : 0

           První zápas jsme ovládli. Skóre otevřel Ferda, následoval rychlýprůnik Radka s další pokládkou. Několik nebezpečných akcíOlomouckých se nám podařilo dobrou obranou zastavit. Následovalypětky v podání rychlíků – Mikuláše a Kuby.

           

           2. RC Dragon – RCZlín         5 :3  

           Z počátku se zápas odvíjel, jak už jsme byli poslední dobou protiDragonu zvyklí, tedy v náš prospěch. Vedli jsme 2:0  a 3:1 ,poté nás Dragon začal dotahovat a opět s obdrženými body klesalanaše koncentrace a nabídli jsme soupeři několik rozehrávek vblízkosti našeho pětkoviště. Toho soupeř využil prostřednictvímurostlého hráče „Mikina“, který zápas rozhodl proražením našíobrany 3 body. Skórovali: Martin a 2x zuřivým průnikem Adam ! (abymu ta zuřivost vydržela i na téninku)

 

           3. RC Havířov – RC Zlín      1 : 8

           V tomto zápase jsme hráli proti ambicióznímu, ale velmi mladémutýmu U10. Také jsme si podobným obdobím před dvěma lety prošli avozili prohry 0:9, 0:12 apd. V průběhu zápasu za nás nastoupilTibor z Bystrce, který jednou skóroval ( na 2:0 ). Následně jsmezapůjčili Havířovu z lavičky Karolínu. Skórovali: 3x Kuba, Tibor,2x Martin , Radek a Mikuláš.

 

           4. RC Olomouc - RC Zlín    4 :0

           Zápas s domácím A týmem byl z naší strany odehrán celkem vyrovnaně.Stejně jako v      prohraném utkání proti Dragonunám chyběl Beatin důraz při čistění raků. Defenzivní úlohy jsounašimi mladíky podceňovány a tudíž slabinou . Udrželi jsmerelativně nízké skóre obdržených pětek, ale škoda že jsmeneproměnili žádnou šanci – asi proto že Olomouc defenzivunepodceňuje...

 

           5. RC Bystrc – RC Zlín      6 : 0

           Podobná písnička jako proti Olomouci A.  Defenziva nedokázalazkrotit hry lačného         kamaráda Tibora,nedokázali jsme včasným vyběhnutím rozrušit rozehru a rozběhnutísoupeře. Opět škoda že jsme nepoložili – rucky, souhra, podporaútoku. 

                     Celkově máme co zlepšovat –disciplína, vůle, dřina, respekt a asi 7 dalších věcí...

            U 10 se postupně zlepšují, tým se sehrává, poslední turnajbude naším vrcholem!

            P.S. Na turnaj jsme cestovali mikrobusem, což se velmiosvědčilo!

           J i r k a            

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace