Archiv článků

Turnaj mladších žáků v Olomouci

Na 1. turnaj jarní části sezóny, který pořádal na svém hřišti RCOlomouc jsme odjeli s tréninkovým výpadkem daným nepříznivýmpočasím posledních dnů, přesto jsme dokázali zvítězit, ale co víc,hráli jsme pohledné ragby, dobře jsme kombinovali v útoku avelmi dobře a zodpovědně jsme bránili. Startovali jsmev kategorii U11 a zahráli si všichni hráči, které jsme mělik dispozici.

V roji jsme hráli s Vojtou Vavřinkem, LukášemZmeškalem, Petrem Čekalem, Matějem Soukupem, Davidem Břešťákem aDanem Mrlíkem, mlýnovou spojku hrál téměř celý turnajMarek Jandouš, útokovou spojku kapitán mužstvaDenis Juřík a v útoku se činili MatějSanto, Matěj Vlastník, Jirka Stašek, Dominik Nedbálek abenjamínek mužstva Honza Kříž, pro kterého to bylprvní turnaj.   

V úvodním utkání jsme porazili Havířov „A“3:0, dobrého a urostlého soupeře jsme zdolali díkybodům Denise Juříka, Matěje Vlastníka po dobré akci Lukáše Zmeškalaa Marka Jandouše, který velmi rychle reagoval a položil po akciDenise Juříka.

Do druhého zápasu jsme proti mužstvu TJ Sokol Mariánské HoryOstrava postavili od úvodních minut i hráče, které jsmev úvodním zápase nechali na lavičce, tito nám naši důvěruoplatili dobrým výkonem a vyhráli jsme, tentokrát6:2 (  body RCZ Dominik Nedbálek 1, LukášZmeškal 2, Matěj Vlastník 1 a Marek Jandouš 2, vždy po hezkésamostatné akci ).

S asi nejtěžším soupeřem jímž bylo mužstvo JIMI RC Vyškovjsme po bojovném výkonu opět vyhráli, tentokrát2:1, obě mužstva  se od začátku zaměřila napevnou obranu a proto bylo i pro naše šikovné hráče velmi složitése prosadit. Přesto jsme soupeře přehráli díky bodům Denise Juříkapo dobré samostatné akci a Petra Čekala po spolupráci celéhomužstva.

Do posledního zápasu s mužstvem Havířova „B“ jsmenastupovali s vědomím, že jsme vítězové celého turnaje a protojsme nastoupili v podobné sestavě jako proti Ostravě, toznamená, že si zahrála celá lavička. I tak jsme zvítězili,tentokrát 4:0 díky bodům Denise Juříka, DavidaBřešťáka a dvěma bodům Matěje Vlastníka, který utekl DenisoviJuříkovi, který posílil Havířov na posledních pár minut, kdyžsoupeř neměl hráče na střídání.

Jak již bylo zmíněno, na turnaji jsme obsadili 1.místo a za to patří dík a uznání všem hráčům.  

Miroslav Vacula

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace