Archiv článků

Turnaj mladších žáků v Olomouci

Na 3. turnaji sezóny, který pořádal na svém velmi dobřepřipraveném hřišti RC Olomouc jsme odjeli s dvanácti hráči„posíleni“ výsledky z minulých utkání a bylo to na našemvstupu do turnaje bohužel znát.

Narazili jsme na kvalitní mužstvo JIMI RCVyškov a od začátku jsme měli problémy s jejichútočnou hrou. Jenom díky velmi dobrému skládání téměř všech našichhráčů jsme se jejich tlaku ubránili a v samém závěru jsmesrovnali skóre na 3:3 (  body RCZ Lukáš Zmeškal 2,Denis Juřík 1 ).

Do druhého zápasu jsme nastoupili proti vyhecovanému mužstvuRC Havířov a ve velmi bojovném utkánís dobrými ragbyovými momenty na obou stranách jsme „brali“další remízu, tentokrát 2:2 (  body RCZ Denis Juřík 2).

Vzhledem k tomu, že se všechny zápasy hrály striktně podlepravidel U11, pouze se sedmi hráči v poli, jsme protislabšímu mužstvu TJ Sokol Mariánské Hory Ostravapostavili od úvodních minut i hráče, kteří si v průběhuturnaje moc nezahráli. Podle toho pochopitelně naše hra vypadala akonečný výsledek 4:0 (  body RCZ Jiří Stašek 3, DenisJuřík 1 ) tomu odpovídá.

Přesto, že jsme pouze jednou vyhráli jsme na turnaji obsadili1. místo a za to patří dík a uznání všem hráčům. 

Můj osobní dík Staňovi Mrlíkovi za záskok zaŽufana.

Konečná tabulka turnaje U11:

  1. RC Zlín
  2. RC JIMI Vyškov
  3. RC Havířov
  4. TJ Sokol Mariánské Hory

Miroslav Vacula

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace