Archiv článků

Turnaj mladších žáků v Havířově

Jelikož se potýkáme  s nedostatkem Mž tak jsem mělproblémy ze sestavou na Pohár J. Voráčev Havířově. V den odjezdu se nás sešlo 10, žádnásláva ale jet s mohlo.

Na turnaj se sjely 4 mužstva Ostrava A-B Havířov a Zlín, poproblému s autobusem se nedostavil favorizovaný Vyškov. Turnajse hrál 2kolově 2x7min každý s každým. V prvnímzápase jsme nastoupily proti Ostravě B, kluci se pozahřívacím 1 poločase rozjeli a Ostravskému B porazili 8:0. Nutnozdůraznit, že první 1 pětku v kariéře si položil syn našehoŽufana Denis, a nebyla poslední. Druhou pokládal v odvetěproti Ostravě B, kterou jsme vyhráli 7:1 Ve druhémzápase jsme nastoupili proti domácímu Havířovu, to už bylvyrovnanější zápas který jsme po poločasovém výsledku 0:0 nakonecvýhráli 2:0. Odveta byla ješte vyrovnanější ale zásluhou PepeKocháně jsme zvítězili 1:0.Třetí zápass Ostravou A byli kluci po dvou výhrách nažhavení a ujali sevedení 1:0 které ovšem po hrubých chybách v obraně ztratili aprohráli 4:1. Před odvetou s Ostravou A jsem klukům řekl žemůžem vyhrát turnaj pokud jim oplatíme porážku 4:1 a výš a llucidali do zápasu všechno a po bojovném výkonu jen remizovali 0:0 askončili na 2. místě.

Nutno zmínit skore 19:5, kde je vidět že se kluci lepší zápas odzápasu. Tímto chci klukům poděkovat za předvedené výkony, takychci poděkovat Žufanovi za zastoupení při minulém turnajiv Ostravě a pomoc při tomhle turnaji.