Archiv článků

Turnaj mladších žáků v Havířově

V Sobotu 26.9.2009 jsme odcestovali s mužstvempřípravky na 2. turnaj sezóny do Havířova. Turnaje, jehožoficiálním názvem je „Pohár JaroslavaVoráče“ se spolu s námi zúčastnili mužstvapořádajícího RC, dále mužstva JIMI RC Vyškov a TJ Sokol MariánskéHory Ostrava.

Turnaj jsme absolvovali s jedenácti hráči a přes to, žejsme nebyli v nejsilnější sestavě jsme podali ve všechzápasech velmi dobrý a soustředěný výkon a díky výborné tréninkovémorálce a zápalu všech hráčů jsme turnaj vyhráli!!!

V prvním utkání jsme se střetli s mužstvem JIMI RCVyškov ( 5:1 – body RCZ Petr Čekal 3, Denis Juřík a MatějVlastník po 1 ), v dalších dvou utkáních jsmedeklasovali mužstva TJ Sokol Mariánské Hory ( 9:0 –body RCZ Denis Juřík a Jiří Stašek po 3, Petr Čekal 2 a  MatějVlastník 1 ) a pořádajícího RC Havířov ( 9:0 –body RCZ Matěj Vlastník 4, Jiří Stašek 3 a Denis Juřík2).

Kladem je, že do hry zasáhlo všech jedenáct hráčů,z toho pro dva to byla premiéra, záporem je bohužel zraněníjednoho z tahounů týmu Matěje Vlastníka ( koleno).

Miroslav Vacula

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace