Turnaj mladších žáků v Bystrci

V sobotu 14.5.2016 se konal další turnajmladších žáků U8 – U12.

RC Zlín obsadil kategorie U10 a U12.V každé z těchto kategorií se zúčastnilo jen pět týmů, Havířova Ostrava nepřijely. Hrálo se 2x 7 minut.

Naše U12 působila na turnajidocela „rozpačitě“, když utrpěla tři vysoké prohry a získala jednovysoké vítězství. Sestava RC Zlín U12 čítala potěšitelných třinácthráčů: Albert V., David, Ondra Č., Marek M., Marek P., Tomáš,Filip, Tobiáš, Alan, Dan, Ondra K., Albert K., Standa.

Zlín – Dragon 0:7 (0:2). Našihráči nedokázali uhlídat soupeřovy „tahouny“, ač jsme se na topřipravovali. První poločas ještě nebyl po této stránce až takšpatný, ale po přestávce naši kluci „sklouzli“ ke starým chybám,když nedokázali udržet obrannou linii a včas vybíhat protisoupeři.

Zlín – Bystrc 0:5 (0:2).Soupeř nás přehrával v ruckách, které má dobře nacvičené.

Zlín – Vyškov 0:7 (0:3). Iv tomto utkání byl soupeř nad naše síly a ani tentokrát jsmenedokázali sami skórovat.

Zlín – Olomouc 6:1 (2:0).Teprve v posledním utkání si naši mladí hráči spravili chuť asvého soupeře přehráli ve všech herních činnostech. Naše bodypoložili David 2x, Tomáš, Ondra K., Marek M. a Marek P.

Mladší U10 měla v sestavě devět dětí:Adam, Beáta, Ferda, Gabriel, Karolína, Kuba, Martin, Mikuláš,Radek.

V sobotu 14.5.2016 jsme se zucastnili turnaje v BrněBystrci.

RC Zlin-Dragon 4:1 (2:0)
Body: Adam, Kuba, Kuba, Adam.

RC Zlin-Bystrc 0:7 (0:5)

RC Zlin-Vyskov 3:2 (2:1)
Body: Mikulas, Mikulas, Beata.

RC Zlin-Olomouc 0:6 (0:3)

Tento turnaj byl pro nase U10 ukazkou, co je treba zlepsit a naopakkde je nase sila. Vsichni hraci predvedli hezkou hru a snahu sezlepsovat. Dekujeme za prevedeny vykon a doufame ve zlepsujici sesmer. Zaroven dekujeme rodicum kteri se zucastnili turnaje.