Archiv článků

Turnaj mladších žáků o „Valašku Zlína“

Za uplakaného počasí proběhl dne 11.5.2013 turnaj mladších žákůtentokrát na našem stadionu ve Zlíně. Startovala mužstvav kategoriích U9, U11 a U13. Pro naše nejmladší hráčev kategorii U9 to byl vůbec první start v soutěži.V tomto příspěvku se budeme věnovat kategorii U13. Nastoupilijsme s jedenácti hráči a i přes to, že naše hra nebyla dlenašich představ obsadili jsme 2. místo.

 

Do sestavy se vrátili v minulém kole pro nemoc či zraněníchybějící Matěj Santo a Kuba Krajča a především přítomnost druhéhojmenovaného byla znát. ¨

 

Naše výsledky:

 

RC Zlín: RC Jimi Vyškov – 4:0 ( Jandouš, Sluštík, Hýža aKrajča )

Do turnaje jsme nastoupili s chutí a naše hra v tomtozápase odpovídala našim představám, kluci hráli dobré odpovědné abojovné ragby a nebezpečný tým Vyškova, vítěze turnajez minulého kola, jsme po zásluze porazili.

 

RC Zlín: RC Mariánské Hory – 4:0 ( Jandouš 2x, Mrlík aVaculík )

Tým z ostravských Mariánských Hor byl tentokrát rozhodněnebezpečnějším soupeřem, než minulý týden, kdy jsme je dokázaliporazit dvouciferným skóre. V tomto zápase nám i díky mokrémuterénu padali míče a to se projevilo jak na naší hře, tak i navýsledku.

 

RC Zlín: RC Dragon Brno  – 1:1 ( Santo )

V tomto zápase se nám nepodařilo skoro nic. Nehráli jsmesvou hru, nedokázali jsme se dostat do tempa a soupeře jsmenedokázali přehrát. Opět jsme ztráceli tvrdě vybojované míče poskrumážích, nedokázali jsme roztáhnout hru a vůbec jsme nevyužilivolných prostorů, kterých bylo dost.

 

RC Zlín: RC Havířov – 1:3 ( Jandouš )

S mužstvem Havířova svádíme pravidelně velké bitvy,zpravidla o první místo v turnaji. Tak tomu bylo i tentokrát,dnes jsme bohužel tahali za kratší konec a Havířovští po zásluzevyhráli a získali nejen pohár za první místo, ale i valašku, kterábyla pouze pro celkového vítěze.

 

Naše sestava:

 

Marek Jandouš ( C ), Matěj Soukup, Daniel Mrlík, Jan Hýža,Michal Vaculík, Petr Vajďák, David Sluštík, Tomáš Zrník, JakubKrajča, Matěj Santo a Adam Dolanský

Fotogalerie Marka Soukupa z turnaje U13 zde.

Fotogalerie Jury Jandouše zde.

Miroslav Vacula

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace