Archiv článků

Turnaj kadetů ve Vyškově

 

V sobotu 9.4.2011 začala jarní část Oblastního přeboruMoravy kadetů.

Kadeti společenství Bystrc / Zlín / Dragon hrající na jaře podhlavičkou RC Bystrc bohužel totálně propadli. Na turnaji se sešlopouze 14 hráčů (7 ze Zlína, 4 z Bystrce a 3z Dragonu).

Vyškov - Bystrc 76:0 (44:0)

Jednoznačná záležitost Vyškova a ostudný a odevzdaný výkonnašeho společenství. Největší slabinou našich kadetů bylo skládání,několikrát prošel hráč Vyškova hned po výkopu z půlky celýmhřištěm jako nůž máslem. Vyškov nám nasázel 13 pětek…

 

Bystrc – Ostrava 7:51 (0:27)

Podobně špatný výkon kadetů i v druhém utkání. Jedinýmkladem je dosažená pětka Holby s následnýmproměněným kopem po pětce Smiřického.

Body společenství Bystrc / Zlín / Dragon: Holba5(P), Smiřický 2(KPP).

 

Sestava v obou utkáních:

1 Streigel (Bys), 2 Hubáček, 3 Jalč (Bys), 4 Kocháň, 5 Ryšavý(Dra), 6 Movsesyan (Bys), 7 Havlík, 8 Holba, 9 Veverka (Dra), 10Šafář (Dra), 12 Navrátil, 13 Böd (Bys), 14 Adamec, 15 Smiřický.Hráli jsme bez zavřeného křídla.

V turnaji se nedařilo ani zkušeným hráčům, kteří nepodrželitým. Tento turnaj byl zrcadlem zimní přípravy a logicky se takprojevila VELMI BÍDNÁ tréninková morálka!

Nezbývá než na tento turnaj rychle zapomenout a soustředit se nabudoucnost. Další turnaj je již tuto sobotu 16.4.2011v Ostravě.

Dan Chytil, trenér kadetů RC Zlín

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace