Archiv článků

Turnaj kadetů ve Vyškově

Kadeti RC Zlín mají na soupisce jen 12 hráčů, a tak jsme pronadcházející sezónu vytvořili společenství tříklubů, které jsou na tom podobně – Zlín, Dragon aBystrc. Hrát budeme pod hlavičkou Dragonu Brno.

V sezóně 2010 / 2011 hrají kadeti turnajovým způsobem. Zesoutěže se na poslední chvíli odhlásilo družstvo RC Havířov, takžeMoravská soutěž má pouze tři týmy: Vyškov, Ostrava a Dragon. Napodzim se odehrají čtyři turnaje a první z nich se konalv sobotu 18.9.2010 ve Vyškově.

V tomto turnaji trenéři Dan Chytil a Dan Beneš mělik dispozici jen 13 hráčů, byť se jedná o společenství tříklubů…!  Ze Zlína odjelo 6 kluků (další 2 byli zapůjčeni naturnaj sedmiček juniorů v Polsku, 1 dal přednost prodávaní naburze, 2 záhadně onemocněli a 1 zatím vůbec nezačals trénováním…). Bohužel ze dvou brněnských klubů přijelodohromady jen 7 hráčů, takže jsme museli nastupovat bez rváčků.

Dragon – Vyškov 0:49 (0:20)

V utkání jsme se dle očekávání od samého začátku jenbránili. Po hráčích jsme požadovali, aby se snažili dodržovatobrannou linii a posouvat se v ní se soupeřem k autovéčáře, nicméně se to hráčům moc nedařilo a Vyškov nás přečíslovalnebo přehrával technickými dovednostmi i důrazem. Projevila senaprostá nesehranost tohoto společenství. Nicméně v prvnímpoločase naši borci alespoň obětavě skládali, ve druhé půli už semnožily i minuté skládky, což přispělo k výši konečnéhoskóre…

 

Dragon – Ostrava 0:43 (0:28)

Do druhého utkání jsme přeskupili některé hráče na jiné posty,ale ani to nevedlo k výraznějšímu úspěchu. I v tomto utkáníbylo z naší strany hodně minutých nebo vypuštěných skládek.Soupeř také trestal naše chyby v podobě špatného postavení přirucku, ztráty míče z našich rucků či špatné přihrávkyz mlýnové spojky a v útoku.

Bohužel jsme nedotáhli k úspěchu žádnou z našich akcív ofenzivě, a tak jsme ani v tomto zápase nebodovali.

 

Věříme však, že na příštím turnaji 2.10.2010 v domácímprostředí Dragonu již bude počet hráčů dostatečný a že se projevmužstva bude postupně zlepšovat. Určitě je v silách tohotospolečenství hrát vyrovnanější duely s oběma týmyz Moravy.

 

Dan Chytil, trenér kadetů RC Zlín

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace