Turnaj kadetů v Ostravě

Po odloženém turnaji na Dragonu odehráli kadeti v sobotu9.10.2010 v Ostravě teprve svůj druhý turnaj.

Společenství Dragon / Zlín / Bystrc se tentokrát sešlov počtu 14 hráčů (9 ze Zlína, 4 z Dragonu a 1z Bystrce), a tak nám do základní patnáctky ostravštízapůjčili jednoho hráče.

Ostrava - Dragon 25:0 (10:0)

První utkání proti domácím naši kluci obstojně bránili předevšímv prvním poločase. Avšak v 7´ po rucku neodolali důrazuOstraváků a obdrželi pětku. Až minutu před koncem poločasu v 19´pak evidentně sehranější soupeř udeřil podruhé z podobnésituace, když nám chyběli „strážci“ kolem rucku – 10:0. Ve druhémpoločase měla Ostrava stále převahu, ale hráči společenství Dragon/ Zlín / Bystrc se pokoušeli o rychlé protiútoky. Při jednomtakovém z vlastní 22m jsme však ve 25.minutě špatnoupřihrávkou nabídli šanci soupeři, který ji hned využil a položilpětku – 15:0. Poté jsme se na několik minut přesunuli na polovinuOstravy, ale svou nejnadějnější akci jsme asi po čtyřech fázíchnedotáhli k položení. V posledních šesti minutách jsmepak naopak obdrželi ještě dvě podobné pětky. Po překopu domácích donaší 22m se náš hráč sice zmocnil míče, ale zavčasu jej neodkopl, ikdyž většina jeho spoluhráčů byla před ním. Namísto toho se snažiludělat kličku, přičemž ztratil míč a důrazný soupeř trestalpoložením.

Dragon – Vyškov 0:44

Ve druhém utkání nás Vyškov snadno přehrával téměř ve všechherních činnostech. Velké problémy dělal našim hráčům svými únikypředevším vyškovský Kuba Schmied hrající na tříčtvrtce. Jeho ale iostatní Vyškováky jsme jen těžko zastavovali a výsledkem bylo osmobdržených pětek na našem kontě. Ani v tomto utkání jsmeneskórovali, ale kromě jednoho trestného kopu v přijatelnévzdálenosti i úhlu jsme si moc příležitostí ke skórovánínevytvořili…

Náš tým nastoupil v sestavě:

1 Jalč (Bys), 2 Hubáček, 3 Kocháň, 4 Lefner, 5 ???(hráč Ostravy), 6 Navrátil, 7 Horyna (Dra), 8 Holba, 9 Adamec,10 Šafář (Dra), 11 Kolařík, 12 Skoupý (Dra), 13 Jakeš, 14 Veverka(Dra), 15 Smiřický

Další turnaj je tuto sobotu 16.10.2010 ve Vyškově. Doufám, že doturnaje aspoň pořádně potrénujeme a do Vyškova odjedemev maximálním počtu.