Archiv článků

Turnaj dívek U19 na Slavii

Turnaj se měl konat na Moravě, protože se k pořádáníturnaje nikdo nepřihlásil, narychlo se pořadatelství ujalaSlavia.

V prvním zápase jsme nastoupili proti Tatře. První poločasholky hrály velmi dobře, celý poločas jsme byli na polovině Tatry,drželi jsme míč a hráli jsme dopředu, i když Tatra dobře bránila.V poločase jsme vedli 5:0. Po přestávce jsme bohužel nechalihrát Tatru a obrana nám moc nešla. Zápas vyhrála Tatra 19:5.Druhýzápas proti Vyškovu byl lepší. Vyškovaček bylo pouze 6, hráli jsmetedy také v šesti. Hned ze začátku jsme vedli 5:0, pak Vyškovsrovnal na 5:5 a následným kopem zvýšil na 5:7. Naše holky senevzdaly a pětkou obrátily stav na 10:5. Ke konci zápasu ponešťastném přehlédnutí balonu vyškovská mlýnovka proběhla kolemmlýna a dala druhou pětku Vyškova. Po prokopnutí vyrovnaný zápasskončil 14:10 pro Vyškov, prohráli jsme pouze o kopy po pětkách.Vetřetím zápase jsme porazili Sedlčany 24:5 a v posledním zápaseo konečné umístění jsme zopakovali vítězství nad Sedlčanyv poměru 36:0.