Archiv článků

Turnaj dívek a žen 23.9.2007

V neděli se naše holky zúčastnily turnaje žen a dívek U19 vPraze na hřišti Tatry.

V kategorii žen nás zastupovala trojice Anča, Ripsi a Katka,které na podzim hostují ve Slávii.V kategorii U19 jsme do soutěžepřihlásili samostatný tým.U žen jsem neměl možnost sledovat všechnyzápasy, bližší informace určitě budou na webu Slávie. Naše holkyale rozhodně ostudu neudělaly a trenér Slávie Vlasta Bažant jechválil.Dorostenky předvedly výborný výkon. Ze čtyř zápasů jsmepouze jednou prohráli a třikrát vyhráli. Porazili jsme Tatru advakrát Sedlčany, prohráli jsme s Vyškovem.

V prvním zápase jsme nastoupili proti Vyškovu. Pěkně rozehranýzápas přerušilo zranění jedné z hráček Vyškova (všichni přejemebrzké uzdravení!) a v nastálém zmatku jsem zapomněl skóre. Nutnopodotknout, že ne sám.Zápas jsme prohráli, podle rozhodčího 22:10,podle našich hráček 12:10. V dalších zápasech jsme porazili Tatru19:10 a Sedlčany 15:5. Nastala zajímavá situace, Tatra, Zlín iVyškov měl stejný počet bodů - 2 vítězství a jednu porážku.Tatraporazila Vyškov, Vyškov porazil nás a my jsme porazili Tatru. Přirovnosti bodů rozhodovalo skóre a to nás bohužel odsunulo na třetímísto. Po odehrání zápasů v základní skupině jsme ještě potvrdilitřetí místo ve vítězném zápase se Sedlčany (10:5).

Hlavním cílem prvního turnaje pro mě bylo vyzkoušet optimálnísestavu a hlavně začlenit do týmu hráčky, které ještě nemělymožnost hrát opravdový zápas. Tento cíl jsme splnili. Máme mezery vpřecházení balonů na zemi, Vyškov i Tatra nám několikrát „ukradli“náš míč.

Pokud se nám podaří ještě zlepšit přihrávky a nabíhání dopodpory, nebudeme muset na každý míč dřít a bude se nám hrátlíp.Sedmičky nejsou přetlačovaná, chce to trochu elegance. No ataky fyzičku. Co se třeba každý večer proběhnout?Trenér má za úkolpořídit si notýsek, případně písařku.

Na tréninku se zaměříme na opravení chyb v individuálnítechnice, na postavení ve hře a taktiku.Máme dobrý tým i dostatečnýpočet hráček a všechny předpoklady pro dobrý výkon.Jen je potřebachodit na tréninky, ať můžeme nacvičovat útok i obranu protisoupeřkám a ne proti jednomu nebo dvěma lidem. Děkuji všemzúčastněným, byl jsem velmi spokojený.

Oťas

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace