Třetí kolo PM starších žáků U15 ve Vyškově

Dne 30.9.2012 jsme absolvovali další turnaj Přeboru Moravysoutěže starších žáků kategorie U15 na hřišti RC JIMI Vyškov.

Do Vyškova jsme odcestovali se slušným počtem čtrnácti hráčů,když chyběli Jan Řezníček a Tomáš Neubauer. Turnaj jsme odehráli vdobrém tempu, na našich hráčích bylo vidět, že chtějí hrát aodčinit výpadek z minulého kola. Hráči hráli se zápalem,zodpovědně a do hry vložili celé srdce.

Naše výsledky:

RC Zlín: JIMI RC VYŠKOV – 21:12 ( body RCZOtoupal 10 ( 2xP ), Stašek 5 ( 1xP ) a Juřík 6 ( 3xKPP )

Po delší době jsme dokázali porazit Vyškov na jeho hřišti. Hráčido utkání nastoupili s velkým zápalem a po celou dobu utkáníjsme vedli. Domácí ve druhém poločase zabojovali a stáhli skóre narozdíl dvou bodů, naši hráči ale zabrali a vítězství si nenechalivzít.

RC Zlín: RC Havířov – 10:20 ( body RCZ Otoupal10 ( 2xP )

Ve velmi vyrovnaném zápase jsme se dostali do vedení, soupeřvšak dokázal velmi rychle srovnat a vyrovnaný stav vydržel po celýprvní poločas. Ve druhém poločase jsme bohužel nedokázali skórovata soupeř nám po položení dvou pětek utekl a po zásluze vyhrál.V tomto utkání jsme bohužel přišli o útokovou spojku PavlaDoležela, který si ne vlastní vinou zranil koleno a minimálněv dalším kole nám bude chybět.

Dovednostní soutěž jsme prohráli po obou zápasech 2:3 a 1:2 porozstřelu a přišli jsme tak o extra body do soutěže. Tyto námchybí, mohli jsme být v tabulce na třetím průběžném místě.