Archiv článků

Touha je zázrak!

Emoce, soustředěnost, vypětí, nasazení, bolest, obětavost,dřina, únava, vytrvalost, buldočí síla, vítězství …. touha jezázrak!!! Když se to povede, je to nádhera a pro ty okamžiky stojíza to žít. 

V sobotu 13. 10. na zlínském ragbyovém hřišti se však tetozázrak nestal na naší straně. Zlínsko-olomoucká U16 podlehlaOstravě 26:43 po vyrovnaném poločase 19:19.

Ten utrápený zápas je vidět ve tvářích kluků na pozápasovéfotografii. Soupeř prostě chtěl víc, a dokázal víc. Dal do toho vícemocí, méně se ohlížel na bolest, více se podporoval, více sesoustředil. Dokázal prodat čas strávený tréninkem a odešel jakozasloužený vítěz.

Ale touhu po vítězství v sobě máme i my, jen jsme ji v tu sobotunechali ležet zaprášenou v koutě. Tak ji pojďme probouzet společně,kluci, naučme se ji cítit a pracovat s ní ... podporujme se,fanďeme si, hecujme se, soupeřme mezi sebou ... další bitvy jsoupřed námi. Šampión dříme v každén z nás, jen je ho tam potřebaněkde hluboko uvnitř objevit ... každý den je nová šance.TEĎ. 

https://www.youtube.com/watch?v=ZBiUa2YjsiQ

 

 

 

 

 

 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace