Archiv článků

Tomáš Galetka jede na ME U18 do Francie

Již tuto sobotu 4.4.2009 se hrají první zápasyMistrovství Evropy juniorů U18 v ragby naAzurovém pobřeží ve Francii. I náš klub má v české reprezentacisvého zástupce Tomáše Galetku, který budepravděpodobně nastupovat na postu levého pilíře.

Celkem 32 států se utká o titul Mistra Evropy, favorité jsoudomácí Francouzi. Finále se odehraje v sobotu 11.4.2009 na hřištiRC Toulon, kde hraje také český reprezentant MartinJágr.

Česká republika hraje svůj první zápas veskupině C v městečku La Londe proti reprezentaciSrbska. Naši hráči jsou favorité a pevně věřím, ženás nezklamou. Tento zápas totiž napoví, jestli budeme hrát opostup nebo naopak o záchranu.

Rozpis naší skupiny najdete ZDE !!!

Popřejme tedy našim mladým nadějím a Tomášovi hodněštěstí a splnění náročného cíle - postupu do skupinyB.

cenzor

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace