Těžké vítězství U14 v Ostravě!

Do zápasu proti Mariánským horám jsme díky marodce nastoupilipouze se 2 náhradníky na lavičce.

Zápas začal v ostrém tempu a hra se přelévala ze strany nastranu. Celých 20 minut se hrálo bez bodu a přestože naše mužstvomělo mírnou poziční převahu, soupeř zdatně naše útoky odvracel. Ažke konci poločasu jsme prolomili ostravský odpor advakrát skórovali.

Hned zkraje druhé půle však soupeř dokázal položit a trochu zápaszdramatizoval. Naši kluci znervózněli a zase se hrálo dlouho bezbodů. Nakonec jsme však dokázali ještě 3x donést míč do soupeřovapětkoviště a vyhráli po bojovném výkonu 29:5.

Za Zlín skórovali Jiří Budík 3x, Vojta Machů 1x a Albert Váňa 1x.2x prokopol Dominik, pro kterého zápas skončil naraženým ramenem.Snad bude brzy zase v pořádku. Na mlýnové spojce debutoval Jakub ašlo mu to dobře. Premiéru si zažil i nováček z Olomouce Ondra. Díkpatří všem klukům za bojovnost a rodičům za skvěloupodporu.