Horák, Zemanovič, Krajčovič, Kocháň, Novosád, Hubáček,Láník, Holba, Hejmala, Kotík, Zaoral, Končák, Prokop, Pochlopeň,Jančí

Střídající:

Pektor (41), Ždárek (50), Slovák, Dvořák, Drábek,Navrátil, Tvrdoň

Body:

Holba 5 (P), Končák 5 (P), Kotík 5 (P), Novosád 6(2xTK), Hejmala 2 (KPP)

Utkání začalo náporem zlínských, který už ve 3´ vyústil vproměnění TK a vedení 0:3 (Novosád). Bohužel v 7´ z našeho mlýnubyl trestný kop nařízen pro bránění ve hře po předhozu mlýnovky adomácí tak vyrovnali na 3:3. Již v 11´ však zvyšujeme z trestnéhokopu na 3:6 (Novosád). Ve 36´ dáváme svoji první pětku, kdy porychle hraném TK  a dvou fázích roje pokládá Holba a kopemHejmaly zvyšujeme na 3:13. Ve 40´ dostává Láník žlutou zaoplácení.

Ve druhé půli zvyšujeme druhou pětkou (47´), kdy naše formacedonutila včasným vyběhnutím havířovské k chybě v přihrávce apokopáváním přes celé hřiště nakonec pokládá Končák a upravujeskore na 3:18. Bohužel v těchto chvílích naši trochu polevili vbojovnosti a soupeř toho využil. V 55´ pokládají domácí pětku z TKpo několika fázích rojem a s KPP upravují na 10:18. V 64´ snižují zmlýnu po předhozu v autovém vhazování na 17:18. V 75´ se domácímpodařilo dokonat obrat kdy pokládají třetí pětku a zvyšují na22:18. Našim se však podařilo zužitkovat poslední nápor v položenípětky Kotíkem po několika fázích rojníků i útočníků těsně na hraněbrankoviště a obrátit tak skore v poslední minutě na naši stranu vpoměru 22:23.

V tomto utkání jsme bohužel od začátku hráli pouze na jednohoskokana v autech (zranění druhého skokana) a to se projevilo nachybách, kdy jsme ztratili během utkání 11 našich autů z důvodůnechycení míče a následných předhozů (po jednom takovém jsme navícdostali z mlýnu pětku). Ve mlýnech jsme v první půli hráli podtlakem, ve druhé půli jsme byli lepším týmem, ale rozhodčí násnepochopitelně trestal za úmyslné točení, namísto trestání soupeřeza neudržení mlýnu. Za technické porušení pravidel byl navícvyloučen v 70´ Novosád. Nedá se říct že vyhrál lepší alešťastnější. Utkání bylo plné nepřesností z obou stran. Pravda můženás to jen mrzet, tolik předhozů z nechycených přihrávek jsem vidělnaposledy z naší strany při debaklu v Olomouci na podzim. Pravdaje, že tento prohřešek nás doprovází po celou sezonu. Jediné jaktomu předejít je trénovat, trénovat a trénovat.

Za 14 dní nás čeká utkání doma s Ostravou, které musíme vyhrátpro naše fanoušky a pro pozvednutí našeho seběvědomí. Příležitostdostanou i hráči z lavičky. Tak ještě jednou díky za infarktovýzávěr a za předvedenou bojovnost.