Archiv článků

Těsná prohra mužů s Ostravou

Zlín - MH Ostrava  19:21 (7:14).


Sestava:
Horák, Zemanovič, Drábek, Slovák, Láník, Hubáček, Novosád, Holba,Pektor, Kotík, Navrátil, Prokop, Končák, Pochlopeň, Jančí
Střídali: 
Ťažký, Ždárek, Székely, Šesták, Warzel, Špaček
Připraveni:
Stoklásek

Body:
TP 5, Zemanovič 5 (P), Horák 5 (P), Jančí 2 (KPP), Novosád 2(KPP) 

Utkání jsme začali vlažně. Pomalý přístup hráčů k založenému rucku,skoro žádná podpora hráče nesoucího míč a opětovné individuálníchyby s technikou zapracování míče měli za následek herní převahuhostujícího týmu během celé první půle. V 10´ jsme obdrželi pětkupo chybě mlýnové spojky, kdy nevytáhla včas míč z rucku a sprokopem to bylo 0:7. Pak jsme se úmorně bránili až do 34´ kdy jsmeobdrželi druhou pětku a s prokopem to bylo 0:14. Až z následnéhovýkopu jsme našli sílu hrát více rojem a zrychlit rozehrávku vhraných fázích, což přineslo přenesení hry na půlku soupeře, kde poprotlačovaném moulu jsme byli strženi, za což následovala trestnápětka a snížení i s prokopem na 7:14.
Po výměně stran naši kanci začali hrát tak jak jsme si o poločaseřekli (rojem několik fází s rychlou rozehrávkou) a najednou jsmeměli více ze hry my a ostravští se bránili. V 50´ pokládá pětkuZemanovič a snižujeme na 12:14. Pak se dlouho hrálo bez bodovéhopřídělu a le naše převaha narůstala. Nakonec se nám podařilo v 78´z rozehraného TK po sérii rucků projít do trojkoviště a položittakříkajíc vítěznou pětku kdy s prokopem jsme se ujali vedení 2min. před koncem 19:14. Bohužel z následného výkopu soupeře jsmeudělali technickou chybu a z následného mlýnu naši nesložilisoupeřova útočníka, jenž z nulové rychlosti prošel přes naše 3obránce. Tím ostravští otočili s prokopem na 19:21.
Ještě jsme ale v posledních vteřinách dostali šanci TK za úmyslnýofsajd. Vzhledem k divákům a poslednímu utkání na domácí půdě ataké k převaze našich rojníků na konci utkání se rozhodli hráčinamísto kopu na háčko hrát rukama a dojít si pro pětku. Rozhodnutívšak vzalo za své hned po prvním založeném rucku, kdy jsme se místofázové hry pokusili o dropgól, který však skončil mimo.

Vzhledem k tomu, že jsme dali možnost hrát nováčkům, někteří zasenastoupili na nových postech, musím říct že to nebylo úplněšpatné-ba dokonce jsem byl výkonem nováčků překvapen, až na tenkonec. Ten jsme si měli pohlídat úplně jinak. Nemůže se stát že podané pětce 2 min. před koncem si necháme dát body hned z výkopu.Tady by se měli obránci co neubránili jednoho soupeřestydět. 
Rozhodnutí hrát poslední TK rukama namísto kopu beru i na sebe.Místo nenachystané pozice pro drop, jsme mohli v klidu kopat zezemě TK. 
Chtěl bych pochválit Martina Slováka za obranou hru kolem rucků,Pektora za předvedenou hru na mlýnovce. Až na pár chybiček to bylodobré. Už delší dobu se mi líbí černá práce, kterou odvádíHubáček.
Každopádně to chce více trénovat a zlepšit si fyzickou kondici abyjsme stíhali podporovat hráče s míčem včas a nedat tak soupeřimožnost dolovat míč.

Stařa

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace