Starší žáci U15 v Havířově

Jak již bylo uvedeno v minulém příspěvku, nemáme dostatekhráčů pro samostatnou účast v Přeboru Moravy starších žáků,proto startujeme společně s týmem Dragonu Brno se kterým jsmeodehráli další turnaj, tentokrát v Havířově.

K dispozici jsme měli sedmnáct hráčů, deset ze Zlína a sedmz Brna, posílili jsme jak v roji, tak do útoku. Na našíhře je stále patrná nesehranost, herní nevyspělost, ale je vidětčástečný pokrok a všichni doufáme, že se naše hra bude výraznězlepšovat.

Naše výsledky:

Společenství Dragon Brno - RC Zlín: TJ Sokol MH Ostrava– 5:26

Proti ostravskému mužstvu jsme nastoupili velmi dobře, dařilo senám v autech, mlýny máme stále slabší, bez tlaku, ale konečnějsme dostali míče do hry, předvedli jsme několik slibných akcív útoku, jednu z nich jsme využili a položili jsme našiprvní „pětku“ v soutěži.

Společenství Dragon Brno - RC Zlín: TJ LokomotivaOlomouc – 0:54

V utkání proti Olomouci, nejlepšímu týmu soutěže jsme neměli coztratit, začali jsme velmi dobře,  pozorně a zodpovědně jsmebránili a do 9 minuty jsme udrželi stav 0:0. Potom se bohuželrozjela „mašina“ našeho soupeře a především ve druhém poločase jsmepřestali stíhat a skóre výrazně narostlo. I v tomto zápasejsme ale předvedli několik slibných akcí, ty jsme bohužel nedotáhlido konce.

V této kategorii se po každém utkání koná soutěž kopáčů oextra bod, v obou těchto dovednostních soutěžích jsme díkyobjevenému kopáči Pavlu Doleželovi získali prvníbody v soutěži. Velmi dobrý výkon podal mladší žákDenis Juřík.