Starší žáci RCZ opět neúspěšní

Tuto neděli 29. Září 2013 jsme odehráli další kolo OP staršíchžáků U15, tentokrát ve Vyškově. Opět jsme nebyli kompletní a nanaší hře a výsledcích je to bohužel vidět. K dispozici jsemměl 14 hráčů, z toho opět 3 mladší žáky, těm však patří velkýdík za odvedenou práci. Nepochopitelná je neúčast především hráčeKozubíka

Opět se hrálo turnajově, podobně jako u kategorie U13.

Naše výsledky:

RC Zlín – RC Dragon Brno5:7

body za RCZ – Denis Juřík 5 ( P )

Proti mužstvu Dragonu jsme nastoupili s chutí a po celýzápas jsme byli více než rovnocenným soupeřem. Soupeř šel na konci1. poločasu do vedení položenou pětkou přes náš děravý útok aproměněnou konverzí nám utekl na 0:7. Ve druhé půli jsme snížili na5:7 a měli jsme dost šancí na otočení výsledku, hráči však hrálipořád stejnou hru přes stejné hráče, snažili se prorazit obranusoupeře…

Mohl jsem se uřvat, ať kopou na bránu, dvakrát jsme měli trestnýkop „pod klackama“…

Tady si dovolím menší odbočení, s Dragonem bylo 7dospělých, s Havířovem 6 a s domácím Vyškovem jistě přes20. Já jsem byl na naše chlapce jeden ( vedoucímužstva tentokrát bohužel nemohli ) a docela se divím, že jsem senezbláznil. Na celou mládež ve Zlíně máme pokud se nepletu4 trenéry, z toho jednoho aktivního hráče,jednoho trenéra mužů a jednoho postaršího kardiaka…

NENAJDE SE PROSÍMNĚKDO, KDO BY NÁM V NAŠÍ PRÁCIPOMOHL?

RC Zlín – RC Havířov 0:31

Proti silnému Havířovu jsme se sice snažili, přesto jsme dostalipříděl, bohužel nemáme kvalitní, rychlé útočníky a soupeř tohodokonale využil.

RC Zlín – RC JIMI Vyškov0:38

Prohráli jsme i poslední zápas tohoto víkendu, proti rozjetémudomácímu týmu jsme byli bez šancí.

Hrát budeme až za dva týdny v Havířově, doufejme, že se námuzdraví nemocní, vzpamatují nezodpovědní, dobře potrénujeme a snadse to zlepší.