Starší žáci hráli na Dragon cupu

O víkendu 28.-29.4.2018 se zúčastnili našistarší žáci U14 mezinárodního turnaje Dragon cup v Brně.

A zanechali tam dobrý dojem po obstojnýchvýkonech.

Na turnaji jsme měli k dispozici slušnýpočet 20 hráčů:

Číž Ondřej, Dittrich Tomáš, Doležel Ondřej,Gajdošík Filip, Jandoušová Veronika, Jurásek Matyáš Filip, KadlecAntonín, Kolínek Robin, Kršák Albert, Landt Daniel, Macháň Marek,Milinková Barbora, Ondroušek Martin, Pátík Tobiáš, Ponížil Marek,Přibyl Tomáš, Sláčík Jakub, Štourač David, Váňa Albert, VyoralJakub.

V turnaji startovalo celkem 12 týmůrozdělených do dvou skupin. Hrálo se 1x 12 minut. V našískupině A jsme postupně hráli s těmito soupeři:

Zlín – Babice 33:0. Tento soupeř nás mocnepotrápil a nasázeli jsme mu 5 pětek. Body ZL: Kadlec 10 (2P),Váňa 8 (4KPP), Ditrich, Ponížil, Landt po 5 (P).

Zlín – Slovan Bratislava 7:0. Slovan si zapůjčilněkolik hráčů Tatry a byl z toho vyrovnaný souboj, který jsmerozhodli až minutu před koncem jedinou pětkou utkání. Body ZL:Štourač 5 (P), Váňa 2 (KPP).

Zlín – Olymp Praha 12:14. I tento soupeř měl vesvých řadách zapůjčených pár hráčů z Tatry. Opět to bylvyrovnaný duel, ale se šťastnějším koncem pro soupeře, když rozhodljeden kop po pětce.

Zlín – Petrovice 0:5. Další velmi vyrovnanéutkání, v němž byly Petrovice mírným favoritem. V tomtosouboji jsme podali dobrý výkon, bojovali o každý metr, ale 5 minutpřed koncem položil soupeř pětku z mlýna 5m před našímbrankovištěm, na kterou jsme už bohužel nezareagovali…

V neděli pokračoval turnaj dohrávkouskupin a boji o umístění.

Zlín – Dragon 0:12. Proti jednoznačnému favoritovinaší skupiny, který v sobotu nasázel každému soupeři nejménětři pětky a vše vyhrál s nulou, podali naši hráči skvělý výkona hodně Dragon potrápili. První pětku jsme dostali až 5 minut předkoncem zápasu z mlýna 5m před naším brankovištěm. Až dvěminuty před koncem jsme pak prohráli vlastní mlýn v obrannémpásmu, což soupeř trestal další pětkou. Naším cílem bylo protiDragonu položit aspoň jednu pětku, Přesto, že jsme nakonec na pětkunedosáhli, musíme naši U14 za výkon v tomto utkánípochválit.

Vývoj dalších utkání vr skupině A nakonecvyústil v naše 3.místo, takže jsme hráli o konečné 5.místov turnaji.

Zlín – Bystrc 0:38. V tomto utkání jsmepůsobili už dosti unaveně a nic na tom nemění fakt, že jsme velmiobměnili základní sestavu. Náš výkon byl odevzdaný, což znamenalonaši nejvyšší prohru a jakousi černou kaňku v jinak povedenémturnaji.

Na Dragon cupu jsme obsadili šestou příčku,tedy v první polovině konečné tabulky. Turnaj vyhrál domácíDragon po výhře 3:0 nad Tatrou.

Děkuji tedy všem hráčům i rodičům, kteřís námi byli na tomto turnaji.

V neděli 6.5.2018 už nás čeká opětOblastní přebor Moravy – utkání v Ostravě proti MariánskýmHorám, což bude boj o druhé místo v tabulce.