Archiv článků

Soustředění U14 v Olomouci - krok k týmové soudržnosti

Chceme žít sportem a chceme, aby se aktivní pohyb stal běžnou anormální součástí žvota našich dětí. Chceme, aby se děti v týmupoznali, zpřátelili a drželi partu.

Výborná fyzička a dobrá atmosféra v týmu jsou základnípředpoklady, abychom mohli hrát dobré rugby, bavilo nás to adosahovali jsme radostných výsledků.

Proto se předposlední říjnový víkend nesl ve znameníkoncentrované týmové přípravy. Poté co olomoučtí poctivě jezdilicelý podzim na čtvrteční tréninky do Zlína, tentokrát jsme za nimijeli trénovat do Olomouce my. Výborné zázemí našemu spojenémutýmu poskytl RC Lokomotiva Olomouc - hřiště na hraní, tělocvičnu naspaní i pomoc s organizací a stravováním. Hlavními členyorganzačního týmu byli rodiče olomouckých hráčů - Jana, Markéta,Roman a Robert. Patří jim velké díky za pomoc.

Celkem jsme měli 16 hráčů. Za sobotu jsme zvládli SPORT - dvatréninky, KULTURU - večerní vycházku po centru Olomouce, ZÁBAVU -rozchod v Šantovce, táborák, stezku odvahy a večerní povídání orugby. V neděli jsme se pak vypravili na lezeckou stěnu, kde našimládenci dostali do těla a mohli si prověřit jak na tom jsousilově. Akci musí zhodnotit chlapci sami a její výsledky se budoukapku po kapce projevovat v dalším působení našeho týmu. Osobnějsem byl rád za tuto příležitost a budu vyhledávat v dohledné dobězase další příležitost k dalšímu postupnému zocelování našichragbyových nadějí.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace