Archiv článků

Soustředění kadetů a starších žáků

Ve dnech 26.-29.8.2009 proběhlo ve Spytihněvi soustředění kadetůa starších žáků RC Zlín. Tohoto soustředění se zúčastnilo celkem 15hráčů (11 kadetů, 4 SŽ) a dva trenéři.

Naplánovaných bylo celkem 6 tréninkových jednotek zaměřených naobranu a také na postavení a pohyb hráčů ve hře. Trénovali jsme natréninkovém hřišti místního fotbalového klubu Slovácká SpartaSpytihněv, jenž má k dispozici nádherný areál vybudovaný audržovaný za výrazné podpory obce Spytihněv. Bohužel o podobnýchpodmínkách si může náš Rugby Club Zlín nechat jen zdát ......

Od středy do pátku panovalo v místě nesnesitelné vedro,které už samo o sobě při trénincích hráče velmi vysilovalo. Počasíse změnilo až v sobotu, kdy naopak začalo pršet, a takposlední trénink byl nakonec zrušen. Avšak ve čtvrtek jsme vložiliještě spíše teoretický, statický trénink autového postavení. Takžešest tréninkových jednotek hráči přece jen absolvovali.

Ubytováni jsme byli ve čtyřlůžkových pokojích v areáluSkleníky, kde byl také asi 15m bazén. Této regenerace a osvěženív horkém počasí kluci hojně využívali.

Stravování zajistil, ostatně stejně jako celé soustředění,trenér mladších žáků Mira Vacula.

Celou akci finančně podpořili také naši sponzoři. PředevšímStaňa Mrlík věnoval pro konání akce velmipodstatnou částku. Na pronájem hřiště přispěl i MiraVacula. Oběma tedy jménem hráčů i trenérů velmiděkuji!

Škoda, že se soustředění nezúčastnilo více hráčů,ale i tak jej hodnotím pozitivně a předpokládám, že klukům daloněco do nadcházející sezóny.

Dan Chytil

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace