Archiv článků

Soustředění aneb meruňka - Hlucké hody 1/3

Jelikož je toho zase trochu víc, tak budou tři kapitolky (třidny) o soustředění v městě Hluku včetněbohaté fotodokumentace.

Po příjezdu na Slovácko jsme se ubytovali v turistické ubytovně.Na první trénink poblíž koupaliště přijelo asi 18 hráčů včetněmanažera Miloše Skyvy. Trénink vedl MartinDosoudil podle scénáře Jiřího Javoříka,všichni byli nadmíru spokojeni. Po večeři, kdy jsme měli čevabčičijsme zkontrolovali centrum obce, kde právě začali hody. Poblížhistorické tvrze hrálá místní folklórní dechová hudba, na stadionuTJ Spartak Hluk se připravoval koncert VilémaČoka.

Po půlnoci šli už někteří spát, ovšem u té velké dávky decibelůto nebylo jednoduché. Zábava končila až někdy kolem 3 hodiny. Kolem4 hodiny nás probudila větší šarvátka mezi místními hochy apořadateli, kdy někdo rozbil sklo v šatnách fotbalistůSpartaku a z místa utekla nějaká dívka. Vyšetřování z okna našíubytovny se ujal Jarda "Rudla Pekař"Stoklásek, který viděl veškeré důležité incidenty. Vestručnosti: skupinka kolem vojáka z povoláníNováka z Vlčnova vlítli do šaten místníchfotbalistů, kde se nacházeli 2 dívky a nějací hoši. Novák vzalpopelnici a hodil ji do vířivky na šatně, poté se na místodostavila skupinka pořadatelů. Za siláckých řečí kdo koho zabije sestrhla hromadná rvačka, kdy proti dvou spolubojovníkům kolemNováka stála osmičlená pořadatelská služba.Vzduchem lítali také nějaké tyče. Rvačku, která trvala spřestávkama skoro hodinku ukončil až Muchomur zpořádajícího Spartaku, kdy ležícího Nováka 3x kopl do hlavy. Zkomatu se výtržník probral asi až po 5 minutach, kdy se nehýbala přestal dýchat. Vše poté řešila přivoláná hlídka policieČR.

Závěrem lze jen dodat, že před podobným incidentem zachráli svéspoluhráče Libor Žilka, který včas rozpoznalpřipravovanou rvačku před diskotékou v Euro Clubu, kde se někteříhráči ještě nacházeli.

cenzor

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace