Archiv článků

Sokol Mariánské Hory - RC Zlín 14:23

V sobotu jsme odehráli poslední zápas podzimu na půděostravských Sokolíků, který jsme bezpečně zvládli. Do zápasujsme nastupovali s vědomím, že pouze výhra nás může posunout nadruhé místo a bodově být alespoň trochu v kontaktu s Bystrcí.

Na hřišti 2. týmu tabulky jsme opět začali náporem, ale opětjako pokaždé nejsme schopni se bodově prosadit. Hra se až do14min., kdy využijeme TK Jiřím Zapletalem aujímáme se vedení 3:0, odehrává na půlce soupeře. V 16min. seOstrava poprvé dostává do našeho obranného pásma a okamžitě dovyužívá k položení pětky po zavřené straně. Po následněúspěšné konverzi prohráváme 7:3.Z výkopu soupeř vytvoří předhoz az následného mlýnu pokládáme první pětku matadoremMiloslavem Kovaříkem aliasDžuskou. KPP je neúspěšný a tak seujímáme vedení 7:8.Ve 40min.proměňuje JiříZapletal TK a poločasové skóré je 7:11 v nášprospěch.

Ve 43min. a následně 44min.neproměníme 2 TK ze slibné pozice. Ve45min. příjde zkrat v naší obranné linii, kdy útokovka soupeřeprojde přes několik našich hráčů přes půlku hřiště. Naštěstí se toobejde bez bodového využití.

V 51min. Ondřej Prokop vystihne přihrávkusoupeře na naší půlce a založí nádhernou akci, kde další matadorTomáš Vyoral alias Průšaprojde obranou a ukázkově nahrává TomášiNovosadovi alias Kukinovi, kterýpo krásné kličce zadákovi pokládá pod klacky. Následná konverze jeúspěšná a vedeme 7:18. V 66min. Ondřeji Prokopovi soupeřvystihne (vypíchne) míč při naší útočné akci, a ten přes půl hřištěpokládá pod háčko - 14:18. V 71min. přichází nejpěknější akceutkání, po ose Tomáš Kotík, Petr Juřík, TomášVyoral a zpět Petr Juřík pokládáme 3pětku.

Závěr utkání je hodně hektický a po několika trestných kopech zakomentáře proti rozhodnutí rozhodčího, je za zabránění rychlérozehrávce udělena žlutá karta MartinuDosoudilovi. Skóre se už nemění a my vítězíme 14:23 aposouváme se na 2 místo právě přes Ostravu.

Bilance 6-ti venkovních zápasů - 4výhry a 2 prohrynám do jarních bojů na domácím novém hřišti zajišťuje velmi slibnoupozici. Na druhé straně je tu výzva pro hráče a spousta věcí, kterémusíme rapidně zlepšit abychom do budoucna uspěli.

Závěrem:

Upřímně bych chtěl všem poděkovat, a to zapříkladnou bojovnost po celou dobu sezóny a oddanost pro tým. Zlínmá opět mančaft, který táhne za jeden provaz a je vidět, že se opětvšichni tou nádhernou hrou zvanou rugby bavíme!!! A to je odměnounejen pro trenéra, ale hlavně pro vás! Nejsem zastánce vyzvihováníjednotlivců, ale přesto musím vyzvidhnout a poděkovat za výkonynašich „starců“.

Díky všem Koťas

 

Sestava: 1. Horák, 2. Kovařík, 3.Krajčovič, 4. Najman, 5. Hejmala, 6. Stoklásek L., 7. Juřík, 8.Novosád, 9. Kotík, 10. Jančí, 11. Vyoral, 12. Stoklásek M., 13.Prokop, 14. Chudárek, 15. Zapletal

Střídali: Gregůrek, Hnilo, Dosoudil,Brdušík, Dzurus, Zaoral 

Body: Kovařík 5P, Novosád 5P, Juřík 5P,Zapletal 2x3TK, 2KPP 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace