Archiv článků

Slovenská reprezentace jede na Kypr

Příští týden odletí slovenská reprezentace, kde je i hráčzlínského RC Jarda Stoklásek na Kypr.

Společně s Jardou jede ze Zlína i manažer slovenské reprezentaceMartin Dosoudil, který k tomu uvádí následujícízajímavé informace.

Odlet 24 hráčů, maséra Honzy Veselého a prezidenta SRU MarkaKačmára je v pondělí 29.10.2007 ve 23hodin z Vídně. Hráči působící vmoravských klubech pojedou na letiště vlakem ECSobieski z Varšavy, který zastavuje v Ostravě v16.20, Přerově v 17.10, Otrokovicích v 17.30 a ve Vídni bude v19.30. Hráči ze Slovenska přijedou tranzitem přímo na letiště veVídni. Po příletu do Larnaky je čeká asi 2 hodinový přesun na západostrova do města Pafos jenž je na seznamuUNESCO, kde na ně bude čekat již trenérPavel Lištván s manažerem MartinemDosoudilem. Oba dva totiž na Kypr letí s předstihem, abyshlédli první zápas turnaje mezi domácím Kyprem aAzerbajdžabem. Ubytování je zajištěno asi 7 km severně odměsta na pobřeží v hotelu CynthianaBeach. Kypr hlásí teploty vzduchumezi 24°až 27°C a vody 25°C.

Zápasy se budou hrát na stadionech s kapacitou až 16 tisícdiváků, kde nastupuje také fotbalová reprezentace. Připomenu jen,že Kyperská ragbyová unie těží z toho, že jebývalou britskou kolonií a má hráče s předky působících nabritských ostrovech a také zpřítomnosti zahraničních hráčů, kteří slouží svojivojenskou misi právě zde. Například při zápase Kypr -Řecko bylo přítomno na 3 tisíce diváků. Hrozivousoupisku už zveřejnil favorit turnaje Kypr, který povolal posily zcelé Evropy. Více najdete ZDE!!!

Program celého turnaje:

  • Kypr - Azerbajdžan 28.10.2007 - 14 hod -Pafiakos stadium - Pafos
  • Slovensko - Azerbajdžan 31.10.2007 - 18 hod -Makarios stadium - Nicosia
  • Kypr - Monako 31.10.2007 - 20 hod - Makariosstadium - Nicosia
  • Monako - Azerbajdžan 3.11.2007 - 11 hod -Kiniras sports ground - Pafos
  •  Kypr - Slovensko 3.11.2007 - 14 hod -Kiniras sport ground - Pafos

Zápas Slovensko - Monako se nehraje, jelikožtito soupeři spolu již hráli vloni. Vítěz tohoto turnajeorganizovaného evropskou federací ragby FIRA -AER, bude mít šanci vyzvat 4 tým ze skupiny 3C na domácímhřišti a tím také postoupit do této skupiny.

cenzor

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace