Archiv článků

Školní třída ragby ve Zlíně

Vážení rodiče, přátele a fanoušci ragby.

Ve školním roce 2008/2009 otevírá Rugby Club Zlín vespolupráci se Základní školou Emila Zátopka Zlín novou sportovnítřídu pro žáky 6.- 8. ročníků. Do sportovní třídy se zaměřenímna ragby jsou přijímání všichni chlapci našeho klubu, případně novízájemci o tento sport.

Žáci absolvují společně výuku v plném rozsahu povinnýchosnov i výuku ragby. Pro další studium jsou žáci připraveni stejnějako absolventi ostatních základních škol, navíc získajílepší fyzickou připravenost a všestrannou sportovnívybavenost. 

Prestižní sportovní Základní škola Emila Zátopka ve Zlíněwww.zsezzlin.cz připravujepro studium na druhém stupni i žáky v dalších sportovníchodvětvích, vychovává vrcholové sportovce areprezentanty v kolektivních i individuálních sportech.Nabízí zázemí kvalitních sportovišť i další možnosti pro dětiv rámci mnoha mimoškolních aktivit.  

Samozřejmostí jsou sportovní soustředění, každý žák takéobdrží klubové sportovní oblečení. V případě zájmu jemožnost uskutečnit po dohodě návštěvu školy. Zvažte tutonabídku, která Vašim dětem poskytne dobrý základ pro jejichragbyovou kariéru i kvalitní přípravu pro další studium nastředních školách, ať sportovních či jiných.

Uzávěrka přihlášek je 31. května 2008!!!

Martin Dosoudil - tel: 777 221 771

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace