Archiv článků

Sedmičky v roce 2009

Vybírám některé zajímavé termíny sedmičkových turnajů, kteréstojí za to vidět. Kdo bude mít čas, tak ať si již naplánujevolno.

Již v sobotu 17. ledna 2009 se začínají prodávat lísky nanejvětší světový turnaj v Hong-Kongu, který se koná ve dnech27.-29. března 2009.

Účastníky tohoto věhlasného turnaje jsou týmy ze světové sérieIRB sevens: Argentina, Australie, Anglie, Fiji, Francie,Keňa, Nový Zéland, Samoa, Skotsko, Jížní Afrika, USA a Wales +domácí Hong Kong. Dalšímy pozvanými týmy jsouKanada, Čína, Čínská Taipei, Japonsko, Korea, Portugalsko,Srí Lanka, Tonga, Uruguay, West Indies a Zimbabwe.

Jen pro zajímavost, třídenní lístek stojí 1080 Honkongskýchdolarů, což je v přepočtu asi 2800 Kč.

Nás ovšem zajímají jiné turnaje a jiné termíny. Prvním turnajemv Evropě pod hlavičkou FIRY je turnaj v polských Sopotechve dnech 16.-17. května 2009, kde se utká našereprezentace s těmito týmy:

Portugalsko, Rumunsko, Polsko, Švédko, Lotyšsko,Dánsko, Maďarsko, Norsko a Lucembursko.

O tři týdny později (6.-7. června 2009) čekánaši reprezentaci turnaj v Ostravě, kde se nám vloni příliš nevedlo. Tentokrát se utkáme s týmy zLitvy, Nizozemí, Monaka, Ázerbajdžánu, Chorvatska, Belgie,Německa, Španělska a opětPortugalska.

Uvidíme jestli se i letos nominuje náš hráč OtíčekHejmala do české reprezentace. Jisté je jen to, že letos vroli manažera české reprezantace neuvidíme KarlaPekáčka:))

cenzor

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace