Archiv článků

Sedmičky Moskva - sobota 2/4

V sobotu jsme po bohaté snídani chvíli čekali na pasy ajdeme směrem k našemu mikrobusu. Patrik Kovacs násještě zdržuje, když si na hotelu zapomněl dres.

Oklikou přijíždíme do sportovního centra „Moskvič“ kdese turnaj v sedmičkách bude odehrávat. Překvapuje měpřítomnost spousty ochranky, vojáků a policie. Někteří vidí ragbypoprvé v životě, vojenští diváci se pravidelně střídajív hledišti.

Při  kontrole pasů si všímám manažera Norska, který držív ruce kromě norských pasů ještě novozélandský, irský,britský, americký a z fidži. Hlavou mě jen proletí, že to tadybude pěkně těžké. Hlásím ještě jednoho zraněného hráče a„kupuji“ ruského reprezentanta do 19 let Antona.

V zápasech se nám příliš nevede, nastupujeme protifavoritům a všechny zápasy prohráváme s nulou. Postupněprohráváme s Moldávií, s Polskem anakonec s největším favoritem Portugalskem,kteří si chtěli vylepšit skóre, protože po položení pokládajícíhráč kope drop na branku, když ostatní už čekají na výkop kterýnásleduje prakticky ihned po prokopnutí.

Po večeři se chceme podívat na Rudé náměstí a do centra města.Odjíždíme ze stanice Partizanskaja na Plošaďrevaluciji. Bohužel nám začalo lehce pršet, stihlijsme jen udělat pár fotek, zkontrolovali mauzoleum, vzadu vidímbusty sovětských prezidentů včetně Stalina. Schováváme sev obchodním domě GUM a jedeme zpět, kde předhotelem si dáme s Pavlem a Honzou jedno Sibirskoje.V hospodě dokonce pije i policajt.

cenzor

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace