Archiv článků

Sedmičky Moskva - neděle 3/4

Na sedmičkových turnajích se hrají v neděli vždy vyrovnanézápasy. Nastupují silní proti silným a slabší proti slabým. Hrajíse také zápasy play-off.

My jsme hráli až v poledne proti Monaku, kteréjediné bylo hratelné z naší skupiny. Kluky jsme se snažilypřipravit na zápas, ale bojovnost, kterou jsme očekávali nepřišla.Zklamáním byl hlavně výkon Marcela, který se asizase přejedl u snídaně spolu sKlokanem. Zápas se nám bohužel nepovedl a prohrálijsme, když naši jedinou pětku položil RusAnton.

Tímto jsme byli předurčeni k boji o tzv. BowlCup (9 až 10 místo), kde soupeřem nám byl překvapivěcelek Norska, který prohrál s Azerbajdžanem. Hromotluci z Kavkazudoslova umlátili soupeře ze severu Evropy, kde jim zranili takéjejich nejlepšího hráče, typického Vikinga s černoupletí. Zápas se od začátku hrál podle našeho scénáře a my jsmenajednou hráli s neuvěřitelnou lehkostí. Největší rozdíl byl vnasazení, kdy konečně bylo vidět, že naši hráči mají větší vůli povítězství. Vyhráli jsme 35-14. Konečně!!!

Viděli jsme ještě finále mezi domácím Ruskem a Portugalskem, kdyse hrálo opravdu špičkové sedmičkové ragby se šťastnějším koncempro Portugalce (21-19). To už Portugalci celkem hodněvedli, domácí sbornaja kamanda zabrala, ale na zvratto již nestačilo.

Po vyhlášení výsledků jsme se odebrali do hotelu, kde také večerproběhla závěrečná recepce. Kluky jsem naučil zajímavou hruHu, Ha, He a v samotném závěru se nám vespolupráci s hráči monackého knížectví podařilo celou akci rázněukončit za zpěvu slovenské verze písně: Otec Abrhám, sedmsynu ....

cenzor

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace