Archiv článků

RWC 2007 a zlínští ragbisté

Jak je všeobecně známo, čeká nás za 15 dní (přesně 7.9.2007 od21 hodin) první zápas na Rugby World Cup 2007, které sehrají domácíFrancie s Argentinou.

Zápas se hraje na stadinu St. Denis v Paříží a tím se odstartujemaraton zápasů, kdy vítěze budeme znát 20.10.2007. Jen prozajímavost, lístky jsou již téměř na všechny zápasy beznadějněvyprodány.

Také šestice zlínských ragbistů pojede na tento svátek ragby,více bohužel nenašlo odvahu nebo peníze. Lístky už jsou veZlíně. Stručný program přikládám k nahlédnutí, bude tohektické a náročné.

  • odjezd v neděli 23.9.2007 dopoledne asi v 10 nebo 11hodin ze Zlína směr Rozvadov. Auto zabezpečuje MiraŠevčík – Seat Alhambra. Povinná zastávka v Plzniv pivovaře  a restauraci Na Spilce. Dobře tam vaří. Přesnoc přejezd přes Německo do Francie, dopoledne příjezd do Albi, kdebudeme ubytování.
  • v pondělí 24.9.2007 odpočinek z náročné cesty, večernávštěva spřátelených „Kaňakářů“ 
  • v úterý 25.9.2007 po snídani odjezd do Bordeaux, kde sehraje zápas Kanada – Japonsko, začátek jev 18 hodin. Večer návrat do Albi.
  • ve středu 26.9.2007 po snídani odjezd do St. Etienne, kde sehraje zápas Samoa – USA, začátek je ve 20 hodin.Odjezd přes noc do ČR, kde unavení ale spokojení můžete dospávat.Návrat ve čtvrtek 27.9.2007 kolem oběda do Zlína.

Veškerý rozpis zápasů včetně vysílání České televize najdeteZDE !!!

Více o celém turnaji RWC 2007 najdete ZDE!!!

Jen ještě dodávám, že s hráči Přelouče uvidí DanChytil skupinu v Lyonu, kde se postupně představíAustralie - Japonsko, Argentina - Gruzie aNový Zéland - Portugalsko a jako bonus ještěSkotsko - Portugalsko v nedalekém St. Etienne.Čtveřice příznivců ještě poletí na vyřazovací boje na stadion St.Denis, kde ve čtvrtfinále se ukážou nám zatím neznámí postupujícíze skupin.

cenzor

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace