Archiv článků

RK Petrovice - RC Zlín 51 : 0 (27:0)

K odvetě o extraligu jsme zajížděli do petrovic v neúplnésestavě a to v počtu 16 hráčů. Opět se na nás někteří vykašlali,ačkoli den před utkáním jsem měl nahlášených 20 hráčů. Tímto bychchtěl všem poděkovat za báječný přístup. Sestava byla hodněkombinovaná, kde například na postu rváčka se poprvé ve své kariéřeobjevil Tomáš Kotík.

Od prvních minut bylo jasné kdo bude na hřišti pánem. Celou dobujsme se jen bránili petrovickým útokům. Ve mlýnech nás hravěpřetláčeli, po autových vhazováních taktéž. Když už se nám podařilozastavit tlak jejich svázaného roje, hodili míč na útok a tam námprocházeli jako nůž máslem. Vyššímu skore v prvním poločasezabránilo také to, že začalo velmi silně pršet a to uškodilo hlavnědomácím kdy jim vypadával míč z rukou už v jasných pozicích keskorování.
Ve druhé půli kdy domácí prostřídali lavičku se nám podařilo i přesúbytek sil bránit soupeře až do 70 min. aniž by nám dal jediný bod.Bohužel po našich hrubých chybách (nevynucených) nám v posledních10 min. dali další 4 pětky. Opět jsme jim darovali špatně hozenýaut ze kterého dali pětku, pak následovala špatná příhravka vedvaadvacítce (hráč nebyl atakován) a když započtu úbytek fyzickýchsil tak porážka byla zasloužená.

Nezbývá než Petrovicím poblahopřát k udržení své příslušnosti v KBextralize. Sami jsme poznali že na tuto soutěž v dohledné doběherně a především fyzicky nemáme. I tak jsme odehráli vcelku velmiúspěšnou sezonu. Jistě bylo v ní několik nevydařených výkonů vpodzimní části (viz. utkání v Přelouči), ale díky dobrému startu vjarní části jsme si téměř v pohodě udržovali postavení , které námzaručilo postup do vyřazovacích bojů o extraligu. Tam se námpodařilo postoupit přes Brno Bystrc a tím jsme dosáhli našehomaxima. Samotná baráž byla jakousi třešničkou na dortu,bohužel myjsme si na ní nesmlsli. Mrzí mě hlavně přístup některých hráčů,poněvadž to nebylo poprvé kdy nás odjíždělo k zápasu tak málo. Ipřesto jsem ale rád že jsme odehráli veškerá utkání a ani na jednojsme se nevykašlali, jak to udělali jiné týmy.

Do příští sezony musíme zapracovat na autových vhazováních a hlavnězlepšit fyzickou kondici. Obranná fáze se nám už začala poměrnědařit. Je tedy potřeba využít standardních situací, abychom mohlilépe útočit. znovu opakuji že bez vyhraných autů a mlýnů se nedáhrát.
Na závěr chci poděkovat všem, co se zapojili do letošní právěskončené sezony (hlavně těm kteří jezdili na zápasy k soupeřům) apopřát hezkou dovolenou.

Sestava: Hejmala st., Petřík, Kníchal, Dvořák, Gregůrek, Kotík T.,Tvrdoň, Novosád, Prokeš, Kotík M., Najman, Mrlík, Žilka, Hejmalaml., Polášek
Střídali: Adámek


Jan Tvrdoň

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace