Archiv článků

RK Petrovice - RC Zlín 41:0 (22:0)

V neděli jsme ve velmi kombinované sestavě odehráli další zápas1. ligy, tentokrát v Praze. Přes slibný začátek jsme bohužel vzápase neskorovali a tak jsme opět prohráli.

Do zápasu jsme šli s odhodláním, že nemáme co ztratit a tosoupeře pravděpodobně zaskočilo. Měli jsme velký tlak, hrálo se aždo 20 minuty převážně ve dvaadvacítce domácího týmu z Petrovic.Třikrát to vypadalo, že budeme pokládat body, ale domácí tým sevždy skoro zázrakem ubránil. Proto musel přijít trest, kdy ve 20minutě nám soupeř utíká skoro přes celé hřiště. Bohužel se námzranil vazač Dušan Krajčovič a to byla voda namlýn petrovických, který se osmělil a přebíral iniciativu vzápase.

Ve druhé půli, jsme již nebyli tak nebezpeční, hrálo sevyrovnané ragby, bohužel pokládal pouze soupeř.

Do Prahy jsme odjížděli v nekompletní sestavě, protojsme byli rádi, že jsme mohli využít hráče z nově vznikajícíhoklubu z Karlových Varů. Tato 400 km vzdálená družba vznikla díkynašemu hráči Jiřímu Motýlovi, který na západě Čech našel profesníuplatnění. Tímto mu chceme poděkovat.

 

Sestava RC Zlín: 1. Horák, 2. Zemanovič,3. Venglář, 4. Ulbrich, 5. Dzurus, 6. Motýl, 7. Juřík, 8.Krajčovič, 9. Láník (c), 10. Prokop, 11. Zaoral, 12. Féber, 13.Král, 14. Talaš, 15. Končák

Střídali:  Tutocký, Vojanec, Homolka

 

cenzor

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace