Archiv článků

RK Petrovice - RC Zlín 39:15 (24:15)

Na státní svátek ve středu 28.10. jsem hráli důležité utkání vPraze. Zápas pro nás bohužel začal velmi špatně.

Už ve 2´ nám soupeř ve vzduchu atakuje naše křídloLuboše Stokláska (ten má vyraženýdech), náš zadák ještě skládá protihráče, petrovičtí získávají míč,který rychle překopnou za naši obranu, žádný ze spoluhráčůnenahrazuje chybějícího zadáka a křídlo, navíc nabíhajícímusoupeři skočí mič přímo do rukou a ten nám rychle pokládá prvníbody v zápase. Ve 4´ je atakován naš zadák TomášPolášek opět ve výskoku (ten má opět vyraženýdech), rozhodčí nařizuje trestný kop proti nám ?? a olomouckáposila soupeře Poledna rychle rozehrává dopřipraveného útoku a my dostáváme druhé body vzápase. Prohráváme 14:0. To byla velmi studená sprcha nazačátek.

Následně se konečně dostáváme do hry, kdy v 9´ po akci útokupokládá k praporku Vladimír Najman. BohuželPetrovice ukazáli opět přehled na hřišti, kdy jejich útočnicisi pokopnou míč po zemi do naši špatně postavené a rozhozené obranya pokládají další body v zápase. Stav 19:5. My snižujeme alespoň ztrestného kupu Vaškem Talašem.Začínáme Petrovice přehrávat, ale z našeho tlaku ve 20´ těsně předpetrovickým brankovištěm posílá veterán OtaHejmala dlouhou přihrávku na spoluhráče, která je bohuželdomácím zadákem Hodanem vypíchnuta a ten přes celéhřiště i když stíhán našim nejrychlejším útočníkem pokládá jižčtvrtou pětku domácích. Skore je 24:8. Neskládáme zbraně, naopakhraje se pouze ve "22" soupeře, který pouze odkopává. Mytlačíme a ve 30´ vydolujeme body položenímKarla Pekáčka po akci třetí řadyz mlýnu. Do půlky se už nic nestalo a poločas skončil 24:15.

Ve druhé půlce nás na začátku petrovičtí přetlačují v mlýnu adalší posila z Olomouce Hladík přidávádůležité soupeřovy body. Poté je hra vyrovnaná, hraje se mezidvaadvacítkami. Bohužel v 55´ získává soupeř trestný kop, kterýrychle rozehrává a naše nezkoncentrovaná obrana nestačí opět rychlezareagovat a tak dostáváme další body a prohráváme již 36:15. Anistřídající hráči nepřinaší do hry nic nového, soupeř ještě upravujevýsledek z trestného kopu na 39:15. Závěr zápasu si domácí jižpohlídali, začali mít převahu v mlýnech a do vážnější akce užnás nepustili.

Bohužel nám totálně nevyšel začátek a tak jsmemuseli pouze dotahovat. Přesto jsme se dostávali do zápasu, aledalší chyby, špatné postavení hráčů bez míče, komunikace v obraně,pomalé reakce a nekoncentrovanost nás bohužel připravili olepší výsledek. Nemyslím si že by vyhrálo lepší mužstvo, spíšešťastnější. Nám  bohužel štěstí nepřeje a nikdo takové šancena skórování nerozdává jako my. Jen závěrem pro nespokojené srozhodčím, že ten jestli dovolí něco soupeři tak se musíme rychlepřizpůsobit a dělat stejné "prohřešky" jakosoupeř.

Sestava: 1. Krajčovič, 2. Hejmala st., 3.Venglář, 4. Kůrka, 5. Dvořák, 6. Pekáček, 7. Juřík, 8.Novosád, 9. Láník, 10. Hejmala ml., 11. Talaš, 12. Najman, 13.Prokop, 14. Stoklásek L. 15. Polášek

Střídali: Galetka, Motýl, Štěrba,Prokeš, Dosoudil, Kotík M., Jasnos

Body: 5P Najman, 5P Pekáček, 3 TK,2KPP Talaš

cenzor

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace