Archiv článků

Report ze zápasu Tatra vs. Zlín (70:12)

První půle nebyla z naší strany vůbec špatná. Sicejsme dostali dvě pětky z nichž jedna byla ve stylu nedáš-dostaneš,ale podařilo se nám snížit pětkou po akci celého mužstva na 10:5.Poté sice úřadovali domácí a postupně zvyšovali skore na 27:5, alebylo to většinou po našich chybách. Když naši hráči atakovalirozehru soupeře včasně vyběhnutou obranou, tak donutili k chybám imistry republiky. Najednou jim padali míče z rukou a naši sedostávali do hry. Dokud jsme drželi míč a hráli více fází spříhrávkou, tak jsme produkovali pěkné RAGBY. 

Ve druhé půli nám už docházeli síly, navíc domácívyužili našich zbytečných technických chyb zadáků. 

Dle mého názoru jsme zbytečně obdrželi cca 30 bodů-dva nedokopnuté trestné kopy do autu znamenali založení rychléhoprotiútoku domácích do nezformované obrany a položení pětek, dvaneodkopnuté míče z 22cítky jejich ztráta a další dvě pětky. Samijsme se připravili o možnost bodovat pak nesmyslně zahozenoupřihrávkou při přečíslení dva na jednoho pět metrů před pětkovištěmdomácích.

Ano, je vidět rozdíl mezi nejvyšší ligou a druhouligou, ale ten rozdíl může být nižší. Musíme se vyvarovatzákladních chyb. Předvedená bojovnost však je příslibem do dalšíchutkání a věřím že se budeme zlepšovat. 

 

Sestava: Holba, Zemanovič, Kocháň, Smiřický, Hubáček, Mrlík,Juřík P., Novosád, Jandouš, Končák, Pektor, Sluštík, Juřík D.,Láník, Prokop

Střídající: Soukup, Warzel, Pechal, Motýl, Hejmala, Kotík,Tvrdoň

Body: 

Juřík P. 5 (P)

Končák 5 (P)

Smiřický 2 (KPP)

Fotogalerie od Martina Košaty zde

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace