Archiv článků

RC Brno Bystrc - RC Zlín 30:14 (15:7)

Pozdní příjezd na utkání, laxní přístup při rozcvičce a vneposlední řsdě nesoustředění se na samotný zápas=dvě položení vprvních 11 minutách.

První pětku dostáváme po tk a následném protlačovaném autu, kdynení na zavřené straně strážce již ve 3 min!!! V 11minpřichází další pětka po protlačovaném autu, kde opět kolem skrumáženení strážce. Tyhle chyby nás stojí vedení Bystrce12-0. Dalším faktem, který rozhoduje o stavu utkání je, že v11 min je proti nám odpískáno 5 TK, celkem v 1 pol. je stav TK 11-1v náš neprospěch!!!

Neumíme se přispůsobit rozhodčímu, který nemá stejný metr vposuzování určitých situacích pro obě mužstva, nicméněrozhodčí je na hřišti pánem a my  se musíme naučit tomupřizpůsobit a bude-li to nutné změnit určité fázehry. Probouzíme se až po 15min kdy po pěkné individuální akcipokládá pod háčko Zapletal a přidává další 2 bodypo KPP. Do konce 1 pol. zůstanou jíž všechny akce na oboustranách nevyužity, hra se většinu času odehrává ve středu pole atak poločasové skore je 15-7.

Ve 45min soupeř zvyšuje po TK na 18-7. O minutu pozdějidostáváme pětku přes celé hřiště, kdy volíme nahrávku s rucku na 2hráče proti 5 soupeřovým a následný ruck prohrajeme. V 55minmáme mnoho hráčů v obraném rucku a nejsme schopni pokrýt soupeřůvútok po dvou dlouhých přihrávkách 30-7. V 59min po rychlerozehraném TK po akci celého roje pokládá naši druhou pětkuTomáš Kotík, následná konverzeJ.Zapletal.

Posledních 2o min zůstane stejně jako v 1 pol. bodověnevyužito. Ve 30min je vyloučen Juřík na10min za opakovaný přestupek mužsva-neuvolnění po skládce. I přestomáme ještě jednu slibnou akci kdy náš nejlepší hráčNovosád nahrává navratilci do sestavyGregůrkovi  těsně před pětkovištěm, bohuželje z toho pouze předhoz.

Za zmínku stojí ,že Bystrc za opakovanýpřestupek(přepadávání) není rozhodčím ani upozorněna, narozdíl odnás kdy dostáváme žlutou kartu!!!!

Závěrem: Musíme zlepšit v první řadě disciplínu azamyslet se nad přístupem nejenom k samotnému utkání.

Dále také chování hráčů a přístup k spoluhráčům, kdevšichni víme, že si navzájem nepomáháme a to je v rozporu zezásadami rugby i tak chci všem zůčastněným hráčům poděkovat, a to iChalanům ze Slovenska, kteří přijeli vypomoci. Radkovi Adámkovi,který to odběhal jako lajnový rozhodčí a v neposlední řadě našístálici na postu fizioterapeutky Dáji Gwuzdz.

Doufám,že další zápas bude z našeho pohledu výraznělepší a také vítězný!

Sestava: 1. Krajčovič, 2. Kovařík, 3. Horák, 4.Hejmala st., 5. Hnilo, 6. Prokeš, 7. Juřík, 8. Novosád, 9. Kotík,10. Zapletal, 11. Zaoral, 12 Hejmala ml., 13 Prokop, 14. Chudárek,15 Stoklásek L.

Střídali: Venglář, Vojanec, Gregůrek, Čapkovič,Bolla, Kvetán, Gregorovič