Archiv článků

RC Zlín - TJ Sokol Mariánské Hory 12:26 (12:7)

V sobotu jsme hráli první jarní zápas v "domácímprostředí" v Ostravě. Bohužel jsme nezvládli koncovku a soupeřpro něj ve známém prostředí zápas otočil.

Přináším komentář k zápasu jak ho viděl nezávisleKarel Gaman, bohužel nebyla síla ani čas něcovytvořit.

Běžela první minuta a Zlín začal skutečně impozantně, rozvinulpostupný útok až do křídla a Talaš jednodušeprošel podél lajny, nebyl nikdo, kdo by se mu postavil do cesty.Pak se dostala ke slovu Ostrava, šestiminutovou územní převahunakonec završila vyrovnáním. Oba týmy sice hýřily aktivitou, jejichsnahu však brzdily banální chyby, jako třeba nepřipravenost hráčepřevzít přihrávku. 

Ve 22.minutě Zlín využil podruhé takticky špatně postavenéobrany domácích a z překopu za pravou stranu ostravské obrany, zekterého se ani nedalo nepoložit, Talaš podruhépřekonal svého protivníka Zahradila. Ostrava mohla srovnat poukopnutí nepodařené přihrávky Zlína, ale zadák Ostravy místo abypokračoval ve hře nohama, snažil se míč sebrat a Zlínští hodostihli. 

Ve druhé polovině šla Ostrava nahoru a Zlín postupně upadal, jenZapletal trefil z TK břevno. Předtím položil Madrypo razantním průniku z tříminutového oblehání zlínskéhobrankoviště. Pak měli Zlínští šanci, tentokrát oni obléhaliostravské brankoviště, jenže z malé chyby byly velké důsledky,Ostravští se osvobodili a pak z nenápadné akce v 76. minutěpoložili. Zlomené hosty pak dorazil Učeň, který v poslední minutělehce prošel středem.

Kuriozitou zápasu byla žlutá karta O.Hejmalovimladšímu - vynadal pomezní rozhodčí Kilarové.

 Fotogalerie ze zápasu je ZDE!!! a ZDE !!!

Sestava: 1. Venglář, 2. Horák, 3.Krajčovič, 4. Dvořák D., 5. Hnilo, 6. Stoklásek L., 7. Prokeš, 8.Juřík (c), 9. Láník, 10. Kotík T., 11. Hlaváček D., 12. Hejmalaml., 13.Stoklásek M., 14. Talaš, 15. Zapletal

Střídali: Žilka, Brdošík, Chudárek,Kovařík, Zaoral, Dzurus, Dosoudil 

Body: Talaš 10 P, Zapletal 2 KPP 

cenzor


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace