Archiv článků

RC Zlín - SR Mariánské Hory 16:23 (11:15)

V sobotu jsme odehráli další zápas 1. ligy v ragby. Zápas jsmedíky našim chybám bohužel prohráli a tím jsme soupeři darovalivítězství.

Do zápasu jsme nastoupili s několika změnami. Především bylopřekvapením zařazení Petra Neubauera na mlýnovouspojku, jelikož Petr nehrál soutěžní zápas asi 10 let. Na druhoustranu se nemůžeme moc divit, když kapitán RichardLáník byl v Praze na tenise.

Zápas začal smolně, při našem odkopu ve vlastní dvaadvacítcesoupeř tento odkop zachytil a pokládá první body v zápase. My jsmeza chvíli položili  vazačem Otou Hejmalou ml.Když z následných trestných kopů přidal VáclavTalaš další body, vypadalo to, že soupeře přehrajeme. opakbyl pravdou. V tuto chvíli jsme vedli 11:5. Výborně hrajícíútokovka soupeře Molitor zavelel k obratu, kdy sámzařídil nasledujících 10 bodů a do poločasu ještě výsledekotočil.

Ve druhé půlce se střídajícími hráči snažíme hru oživit, alesoupeř se nenechá zaskočit. Trpělivě vyčkává, dobře brání a čeká nadalší naše chyby. Z dalšího trestného kopu se Mariánské Horyzačínají bodově i vzdalovat a vedou již 11:18. V 64´ nám vykřesalnaději Dušan Krajčovič, kdy po rychle zahranémtrestném kopu pokládá další pětku a snižuje na 16:18. Za chvíli jesoupeř oslaben, kdy za skládku za krk na kličkujícího OndruProkopa dostává ostravský rváček žlutou kartu. Bohužel náštlak je bezzubý a následný trestný kop neproměňujeme. Ostravští sedobře brání a podnikají rychlé výpady. My se snažíme o totéž, ovšembez podpory. A tak přichází trest, kdy v 78´ zvyšuje soupeř vedenía my už nemáme síly na  zvrat v utkání. 

 

Vyrovnané zápasy rozhodují kopáči a tomu našemu senedařilo. Foukal silnější vítr a to nás asi zaskočilo. Soupeř hrálceloplošně, dokáže rychle přenést hru, na co my neumíme zareagovat.Bodům soupeře také předcházeli naše zbytečné chyby. Zarážející je,že to bylo od těch nezkušenějších na hřišti. Za hlavu se asivšichni chytli, když se náš levý pilíř pokoušel o dribling vsoupeřově brankovišti. Chtělo by to zapojit více mladších hráčů dosestavy především roji, ale to by museli chtítpřijít...

Fotogalerie od Břeti ze zápasu ZDE!!!

Sestava: 1. Kovařík, 2. Zemanovič, 3.Venglář, 4. Krajčovič, 5. Hejmala, 6. Juřík, 7. Stoklásek L., 8.Hejmala ml. (c), 9. Neubauer, 10. Kotík M., 11. Končák, 12.Hodgson, 13. Prokop, 14. Talaš, 15. Stoklásek M.

Střídali:  Gregorovič, Ulbricht, Horák,Lízenac, Pektor, Szekely, Navrátil 

Body: Hejmala ml. 5P, Krajčovič 5P, Talaš6TK

 

cenzor

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace