Archiv článků

RC Zlín - Sokol Mariánské Hory 12 : 41 (12:17)

V sobotu se také hrál ČSRU Cup, kdy jsme přivítali ostravskésokoly.

Do zápasu jsme nastupovali se slepenou sestavou, když se námnedostavili dva hráči do třetí řady. Zápas začal našim náporem, alevšechny akce končili těsně před ostravským pětkovištěm. První bodyovšem po naši chybě dal soupeř. Velmi pěknou akcí ovšem kontrovalna křídle hrající junior Ondra Prokop, kdy posóle přes půlku hřiště pokládá těsně vedle háčka. Ostrava hrálajednoduše, stačilo ji nakopávat balóny na naše území, kdejsme balon vždy pozdě zpracovali a vznikal tak závar před našímpětkovištěm, kterého sokolíci aktivním presingem dokázalivyužít. Takhle položili další dvě pětky v první půlce. My jsmekontrovali protlačeným autem na jehož konci se v pětkovištizastavil nejlepší hrající rojník Jarda Stoklásek.Již od 5 minuty se zahrávali také simulované mlýny, jelikožostravští hráči neměli náhradníka do první řady, nám se navíczranil také Tomáš Kotík, který potom citelněchyběl v obraně. 

Druhá půlka byla z naší strany bez nasazení, čehož využil soupeřk vylepšení skóre. Pokračovali jsme v chybách především popřekopech, kdy asi vázla komunikace křídel se zadákem. Soupeř nástaké několikrát přečíslil z mlýnu hrou třetí řady. V posledních 15minutách jsme po prostřídaní dostali 3 pětky.

Co k tomu dodat: O proti jaru hrajeme bez 7lidí základní sestavy, postupně budujeme tým pro jaro. Hodně jsmeomladili tým, který zatím získává zkušenosti. Tímto procesem dřívnebo později projde každý, takže nějaké chyby se očekávají.Přínosem jsou nadějní junioři, kterých se v zápase objevilo hnedpět. Zklamaním je ale, že jsme vůbec nebojovali a hráli beznasazení. 

Sestava: Gregůrek, Petřík, Hejmala O. st.- Dosoudil, Ševčík - Prokeš, Tvrdoň, Stoklásek J.- Mrlík, Hejlmala O. ml. - Kotík T., Kotík M., StoklásekL., Prokop - Najman

Střídali: Jančí, Kníchal, Krajčovič, Banán

Body: Prokop 5P, Stoklásek J. 5P, Najman2KPP

cenzor

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace