Archiv článků

RC Zlín - RK Petrovice 78:5 (43:0)

Sestava: Horák (Peterka 55¨), Zemanovič (Soukup 50¨), Petržela(Krajčovič 63¨), Smiřický, Holba (Hejmala 55¨), Břešťák, Novosád,Hubáček (C), Jandouš, Končák, Pektor, Juřík (Kotík 60¨), Kocháň,Láník (Stoklásek L. 50¨), Prokop

Připraven: Stoklásek M.

Po letní přestávce jsme se opět dočkali soutěžního utkání, kdydo Zlína zavítali hráči pražských Petrovic. S tímto týmem jsme seutkali naposledy cca před 8 lety, takže jsme netušili co od nichčekat, jak na tom jsou. 

Hned v začátku jsme se však ujali vedení po krásné akci z mlýnakdy mlýnovka piřhrává do díry útokové spojce a ta pokládá pod háčkoprvní pětku domácích. Pro kopáče to nebyl žádný problém a takvedeme 7:0. Ve 13´ proběhl zadák po chybě soupeře přes půl hřiště apokládá druhou pětku pod háčko. S kopem po pětce vedeme 14:0. Zadalších 6´ pokládáme již třetí pětku, kdy si z vlastní"22" udělal sólo přes celé hřiště další útočník(tříčtvrtka) a s kopem tak vedeme 21:0. Ve 28´ navyšujeme vedení na24:0 z nařízeného trestného kopu. Ve 31´ dáváme bonusovou čtvrtoupětku, kdy pokládá vazač a skopem se ujímáme vedení 31:0. Ještě dopoločasu pak pokládá druhá tříčtvrtka další pětku a skóre uzavírásvojí druhou pětkou vazač. Stav i díky proměněnému kopu je vpoločase 43:0.

Ve druhé půlce po 8´ dáváme další pětku, kdy se prodral poněkolika fázích roje pod háčko druhořadník a s kopem vedeme 50:0. V56´ pokládá svoji druhou pětku druhá tříčtvrtka a s neomylnýmkopáčem už vedeme 57:0. Koncert v pokládání pětek různými variaceminekončí a po nádherné akci se dočkává i mlýnovka, která zvyšuje na62:0. Kopáč opět neomylný - stav tedy je 64:0. Největšího aplausudiváků se pak dostává střídajícímu druhořadníkovi, který dává pětkupod háčko a s kopem se ujímáme vedení 71:0. Poslední naši pětku pakpokládá druhá tříčtvrtka, která završila svůj hatrick a s kopemzavršujeme naše skóre na 78:0. V poslední minutě utkání se hostůmpodařilo smazat na svém kontě nulu a poládají nám pětku. Tímto sekonečný stav zastavil na 78:5 pro domácí.

Utkání bylo jednoznačné. Zlínští hráli s chutí, zkoušelisignáli, které sice ne vždy zakončili pětkou, ale vždy dokázalidíky tomu získat značné území a přitom zůstat na míči. Hráči seskvěle doplňovali v podpoře kdy hráč nesoucí míč měl vždy možnostnahrát. Podpora byla včas i při zakládání rucků a to až do konceutkání, což je dalším příslibem do budoucnosti. I po vystřídaníopor týmu se hra nezměnila kdy střídající ukázali velkou chuť hráta pokládat pětky. Sice se během utkání objevilo pár chybiček vtaktické hře, ale ty byly okamžitě napraveny pohovorem a doufám, žese již nebudou opakovat. Hlavně musíme zůstat nohama na zemi anesnažit se létat, protože již za týden přivítáme doma dalšíhosuveréna letošní sezony RC Přelouč, která jako my ještě nepoznalahořkost porážky. 

Body:

Smiřický 23 (10xKPP, 1xTK)

Kocháň 15 (3xP)

Hubáček 10 (2xP)

Končák 5

Juřík 5

Hejmala 5

Prokop 5

Holba 5

Jandouš 5

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace