RC Zlín - RK Petrovice 18:12 (8:7)

V neděli jsme odehráli velmi zodpovědný výkon proti těžkémusoupeři z pražských Petrovic. Soupeře jsme určitě nepřehráli, alespíše ubránili a tak jsme mohli slavit opět na domácím hřištivítězství.

Začátek zápasu nám vyšel perfektně. Po proměněném trestném kopua následné individuální akci v 8 minutě uniká z vlastní polovinyVašek Talaš a pokládá první pětku v zápase. Potése soupeř osmělí a začíná nás tlačit. Ovšem po útoku pěstí ve 20minutě na naši mlýnovku se oslabuje a hraje ve 14 hráčích. Hra sevyrovnala až v závěru po návratu provinivšího se hráče, kdy kolemrucku pokládá hostující Schneider. Poločas končí8:7.

Druhá půlka nezačíná dobře, rozhodčí vytahuje žlutou kartu pronašeho Stokláska a v oslabení se opět spíšebráníme. Až po návratu našeho hráče podnikáme rýchlé výpady, kdy v59 minutě Ondra Prokop po chybě hostujícího hráčepokládá do brankoviště soupeře. Hra je teď vyrovnaná a hraje semezi dvaadvacítkami. V 65 minutě po několika fázích roje pokládáblízko praporku Lubomír Stoklásek. Ovšem za chvílije přísně vyloučen a tak hrajeme opět ve 14 hráčích, čehož soupeřihned kolem rucku Stříbrným využije. Posledních 10 minut sebráníme, máme příležitost ke skorování z trestného kopu ovšemJiří Zapletal neměl svůj den a neproměnil. Soupeřejsme ovšem ubránili a tak jsme mohli slavit výhru.

Fotogalerie ze zápasu je ZDE!!!

Sestava: 1. Horák, 2. Kovařík, 3. Bolla,4. Krajčovič, 5. Brdošík, 6. Juřík, 7. Stoklásek L., 8. Hejmala, 9.Láník (c), 10. Kotík, 11. Zapletal, 12. Hodgson, 13. Prokop, 14.Jančí, 15. Talaš

Střídali (lavička):  Gregorovič, Čapkovič,Ulbricht, Jasnos, Dzurus, Chudárek, Suszka,

Body: Talaš 5P + 3TK, Prokop 5P, StolásekL. 5P

Další zápas se hraje v sobotu 29.10.2011 v Olomouci.Sraz na hřišti je v 11 hodin.