Archiv článků

RC Zlín - RK Petrovice 17 : 44 (3 : 15)

Po první půli jsme drželi ještě stav s kterým se dá něco dělat.I když nutno dodat, že jsme se celou první půli nedostali ke hře ajen jsme se bránili. Mlýny jsme sice vyhrávali, ale opět jsmenevyhrávali svoje autová vhazování. Kupili jsme navíc saménevynucené chyby.

Tím jsme ztráceli míče a nechávali je snadno a bez boje soupeři.První pětku jsme obdrželi po nesložení, pak nám soupeř dal body zTK (skládání hráčem jenž není 10 m, navíc za tento přestupek dostalžlutou kartu) a nakonec pětka po nepovedeném odkopu 3/4 zdvaadvacítky, kdy se míč odrazil od spoluhráče a soupeř sezorientoval nejdřív. Až v nastavení jsme korigovali z TK za 3body.

Ve druhé půli nám nevyšel nástup, kde jsme dostali během 15 min. 22bodů. Pětka z našeho mlýnu, kdy nás soupeř přetlačil a násladněpřečíslil zadákem v útoku. pak následoval další nepovedený odkop anesložení soupeře mělo za následek další body. Po té zvýšili skorépetrovičtí z dropu. Pak následovala další pětka po nesložení.
Po nutném vystřídání pro oživení hry se nám najednou začalo dařitto o čem jsme mluvili. Dávat co nejvíc (všechny) míče útokovéspojce, která rozhodne zda půjdeme útokem do stran nebo budemebourat jejich 3/4. Nejprve po akci do strany po křídle pokládáPolášek a v zápětí pokládá po rychlé rozehrávce TK Kotík T. Bohuželdo konce utkání nezbývá moc času abychom s výsledkem udělalizázrak. Nakonec po další minele na zadáku, kdy se nám nepodařilozachytit skákající míč dostáváme v poslední min. pětku.

Hráči zaslouží pochvalu snad jen za posledních 30 min. zápasu, kdyzačali hrát podle stanovené taktiky. Nevím jak je možné že míčenechodili do útoku skoro celý zápas a najednou to šlo. Nedá sevyhrát zápas bez bojovnosti. Ta chuť po vítězství jako u předešlýchzápasů mě tady dnes chyběla. Nebyla vidět. Obrana nehrála aktivnědo předu, nenapadali jsme rozehrávku soupeře v zárodku, pouze jsmečekali na místě až si přiběhne k nám a ukáže nám něco nového zesvých útočných signálů. Nebudu mluvit o autech. To je pouze holátragédie. A bez nich nelze zapojit útočníky do hry.

Závěrem snad jen to, že do odvety vstoupíme odhodlaněji a že sepokusíme vyhrát i na hřišti soupeře. Postup už je na 95% ztracenale můžeme udělat vše pro to abychom odešli se ctí. I tak je toovšem velmi úspěšná sezóna.


Sestava: Stoklásek J., Petřík, Puverle, Dvořák, Motýl, Juřík,Pekáček, Novosád, Mrlík, Kotík M., Hejmala ml., Kotík T., Žilka,Polášek, Najman
Střídali: Hejmala st., Prokeš, Stoklásek L., Ševčík Nachystaníbyli: Kovařík, Gregůrek, Adámek

Body: Polášek 5
Kotík T. 5
Kotík M. 7 (3 TK, 4 KPP)


Jan Tvrdoň

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace