Archiv článků

RC Zlín - RC Sparta Praha 3:47 (0:26)

V sobotu po zimní přestávce jsme měli možnost se představitdomácím divákům. Zápas nám bohužel i přes slibný začátek mocnevyšel.

Hned po úvodním výkopu jsme se dostali do obrané 5-ti metrovkysoupeře, kde po našem rucku ztrácíme míč a soupeř odkopává napůli,kde po naší chybě získává TK a z následného autudostáváme ve 4min první pětku.

Hráči byli před zápasem důrazně upozorněni, že dostáváme spoustubodů hned na začátku poločasů a měli to eliminovat, což se nám opětnepovedlo.

Brzké skórování Sparty naše hráče poznamenalo natolik, že jsmese prakticky po celý 1  poločas nebyli schopni dostat naobranou polovinu soupeře, který hrál velmi dobře takticky apohodlně navyšoval body na svém kontě.

Navíc nám na rozdíl od utkání na Pragovce nevycházely standartnísituace a když se podařilo některou vyhrát tak byla pod okamžitýmtlakem soupeře.K tomu soupeř skóruje ze svých standartních situacívelmi snadno.

Ve druhém poločase se hra po ostřejší domluvě hráčům,opticky vyrovnala, ale přesto jsme nebyli schopni se jakkoli bodově prosadit.

Spartě vycházely smrtící protiútoky a byla schopna využít všechnašich chyb v obraně, zejména pak špatného skládání. Takékopy jsou nadále naší slabinou i když jsme se na ně při tréninkuzaměřili.

Co jako trenér nesu mnohem hůře než takticky prohraný zápas jeto, že jsem od soupeře viděl mnohem větší nasazení, koncentraci achuť vyhrát než od svých hráčů.

Co říct na závěr: Sparta přijela do Zlína sespoustou cizinců, kteří byli hodně vidět. My jsme nedodrželizvolenou taktiku ( hrát 3 řadou, eliminovat obě výborné spojkysoupeře a tím oddělit roj od útoku) naopak soupeř toho využildokonale. Doufám,že je všem jasné, že s takovým přístupemnelze vyhrávat a troufám si říct, že ani v prvnílize. Snad si každý sáhne do svého svědomí a v neděli tamopět uvidím stát hráče odhodlané hájit barvyZlína….

Díky fanouškům  a celému realizačnímu týmu. Občerstvenízajistila firma JANČA elektro - taktéž jipatří velký dík.

 

Fotogalerie ze zápasu ZDE !!!

Fanošova fotogalerie ZDE!!!

Sestava: 1. Krajčovič, 2. Venglář, 3.Hejmala st., 4. Borek, 5. Jasnos, 6. Pekáček, 7. Šulej, 8.Novosád (c), 9. Láník, 10. Žilka, 11. Stoklásek L. 12. Hejmalaml. 13. Prokop, 14. Stoklásek M., 15. Talaš

Střídali: Zapletal, Hlaváček, Dosoudil,Jančí, Tvrdoň, Adámek, Chudárek

Body: 3TK Talaš

Martin Kotík

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace