Archiv článků

RC Zlín - RC Slovan Bratislava 41:5 (24:0)

V sobotu jsme hráli na pronajatém hřišti v Tečovicích u Zlínazápas proti Slovanu Bratislava. Konečně se mohli přijít podívattaké naši fanoušci. Po 20 letech jsme také viděli přeběhnutíbrankoviště:-)

Začátek zápasu nám vyšel dobře, soupeře jsme zatlačili na jehopolovinu a v 5´ pokládá blízko háčka LubošStoklásek. O dalších pět minut později se důrazemprosazuje Najman. V dalších minutách zápasu Slovannáš tlak vyrovnal, ale bylo to také zapříčiněno našínedisciplinovastí v rucku, kde ztrácíme spoustu míčů a dopouštímese přestupků. Slovan se snažil o rychle rozehrání  a takzískával cenné metry. Prosazujeme se až ve 29´, kdy se kolem rojesoupeře po autu proháčkuje do brankoviště PetrJuřík. Poločas uzavírá Ota Hejmala, kterýpokládá po akci útoku.

Ve druhé půlce tempo z naší strany trochu opadlo, do hry trenérposlla postupně celou lavičku. Za zmíňku stojí jen poslední akcezápasu, kdy si dobře naběhl do útoku novic v našem dresuMichal Suszka a hned v prvním zápase položil svéprvní body v kariéře.

Vyhráli jsme po kolektivním výkonu, měli jsme velkouvůli po vítězství.

Vše ostatní je řečeno v této pěkné televizní reportážiZDE!!!

 Fotogalerie ze zápasu ZDE!!!


Sestava: 1. Horák, 2. Kovařík, 3.Krajčovič, 4. Najman D., 5. Dzurus, 6. Stoklásek L., 7. Prokeš, 8.Juřík (c), 9. Láník, 10. Kotík T., 11. Polášek, 12. Hejmala ml.,13. Prokop, 14. Chudárek, 15. Zapletal

Střídali: Dvořák D., Končák, Žilka,Brdošík, Suszka, Stoklásek M., Dosoudil 

Body: Stoklásek L. 5P, Najman 5P, Juřík5P, Hejmala 5P, Kotík T. 5P, Prokop 5P, Suszka 5P, Zapletal6KPP 

 

cenzor

 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace