Archiv článků

RC Zlín - RC Říčany 5:97 (0:54)

Včera jsme hráli proti Říčanům, které nás jednoznačně přehráli.Říčany přijeli kompletní včetně reprezentačních posil z HavířovaLerocha a Fajkuse. My jsme naopak díky zraněním anemocných s chřipkou nastoupili nekompletní ve slepené sestavě.

Věděli jsme že nás bude čekat těžký zápas, jelikož některé našeklíčové hráče v týdnu skolila chřipka (Pekáček,Krajčovič, Chudárek, Gregůrek) a další i s nachlazenímnastoupili. Přesto jsme do 20´ drželi se soupeřem krok, hrálo semezi dvaadvacítkami, šanci ke skorováni jsme měli, které jsmebohužel nevyužili. Soupeř v tomto čase ovšem 2x využilnašeho nesložení jeden na jednoho a jeho rychlonohé útočniky jsmenedokázali už zastavit. Poté jsme ovšem uplně přestali hrát asoupeř nás svoji útočnou reprezentační formací- Čamrda, Rohlík, Schlanger - podpořenoutřetí řadou zcela přehrál.

Druhá půle byla podobná te první. Říčany tvořili hru a neustálese podporovali, měli i ve skládce komu přihrát a zcela násrozebrali. Vlevo i vpravo měli dostatek spoluhráčů, někdy tovypadalo, že jich je minimálně o 3 hráče na hřišti víc. I přestojsme měli některé světlé okamžiky, ale naše snažení vždy končilo nadobře zformované a organizované hře hostí. V závěru jsme alespoňzkorigovali výsledek položením MilanaStokláska po nezištné přihrávce hrajícího trenéraJana Tvrdoně.

Výsledek je krutý, ale odpovídá realitě. Dalšíhodnocení nechám raději na trenérech. 

Sestava: 1. Dosoudil, 2. Galetka,3. Venglář, 4. Dvořák, 5. Najman, 6. Juřík,7. Prokeš, 8. Novosád, 9. Láník, 10. Kotík T., 11. Talaš,12. Hejmala ml., 13. Prokop, 14. Stoklásek L., 15. Stýblo

Střídali: Štěrba, Jasnos, Ševčík,Vojanec, Tvrdoň, Stoklásek M., Kotík M.

Body: 5P Stoklásek M.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace