Archiv článků

RC Zlín - RC Přelouč 11:38 (5:12)

V neděli jsme odehráli zápas proti vedoucímu týmu z Přelouče,kdy jsme opět nezvládli posledních 20 minut zápasu a soupeř si takpo zásluze odvezl všechny body. 

Zápas začal vzájemným oťukáváním, ale již v 8 minutě dostávámepětku přes rychlý a sehraný útok hostí. Poté se hraje mezidvaadvacítkami, my udeříme až  Vaškem Talašemve 23 minutě zápasu. Skore je srovnáno na 5:5. O 5 minut pozdějiovšem špatně pokrýváme útok a dostáme další pětku i snáslednou konverzí. V závěru prvního poločasu zatlačujemesoupeře v jeho dvaadvacítce, bohužel bez bodového efektu.

Do druhé půle nastupujeme s odhodláním zvrátit výsledek. Stáledržíme krok s přeloučskými bejky, kdy snižujeme proměněnými dvěmatresnými kopy Vaška Talaše i přes jedno položenísoupeře na přijatelných 11:17. V této fázi asi 15 až 17 minut předkoncem se rozhoduje o výsledku zápasu. Z tresného kopu vedvaadvacítce soupeře volíme kop do autu, kdy následný aut pokazíme.Přelouč se osvobozuje a z následné akce pokládá pod naše háčko. Bohužel po výkopu neubráníme přeloučské aktivní útočníky adostáváme další pětku včetně konverze. Přelouč tak během 5 minutrozhoduje o výsledku celého zápasu. V posledních necelých 10minutách se snažíme ještě zabojovat. Náš tlak je bezzubý a v 77minutě po mlýnu a pokopu do našeho brankoviště pokládá pětkumlýnová spojka soupeře.

Další zápas, který prohráváme v závěru utkání.Dokážeme odehrát vyrovnaný zápas s každým protivníkem, ale nemámezatím vnitřní sílu tyto zápasy dovést do úspěšného konce. Chybí námsehranost a také bohužel fyzická kondice. Děláme spoustu drobnýchchyb, které mají potom vliv na naši hru a celkovývýsledek. Vyzrálejší soupeř todokáže jednodušepotrestat. Dlouhodobě hledáme takéútokovku, která má přehled ve hře a dokáže soupeře"ukopat". To nám chybí asi nejvíc. Věřím, že so to jižbrzy změní.   

Fotogalerie ze zápasu ZDE !!!


Sestava RC Zlín: 1. Horák, 2. Zemanovič,3. Venglář, 4. Dzurus, 5. Kovařík, 6. Holba, 7. Juřík, 8.Krajčovič, 9. Láník (c), 10. Stoklásek L., 11. Zapletal, 12. Talaš,13. Prokop, 14. Zaoral, 15. Končák

Střídali:  Ulbrich, Gregůrek, StoklásekM., Jasnos

Do hry nezasáhli: Kotík M., Dosoudil

Body: Talaš 13 (P, 2TK)

 

cenzor

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace