Archiv článků

RC Zlín - RC Olomouc 29:5 (5:0)

V neděli jsme za krásného slunečného počasí a  předpočetnou diváckou návštěvou na zlínském Stadionu mládeže odehrálikonečně vítězné utkání, kdy jsme především ve druhé půlce přehrálitým z Hané.

Do zápasu jsme měli dobrý nástup, kdy jsme hráli na poloviněsoupeře. U hráčů byla vidět chuť do hry. Náš tlak jsme v 10 minutězužitkovali položením u rohového praporku JiřímZapletalem. Soupeř ovšem svoji aktivní hrou nám nepříjemnězatápěl, několikrát na konci poločasu jsme hasili akce hráčůOlomouce až metr před brankovištěm.

Do druhé půle jsme měli opět výborný vstup, soupeře jsme drželinaší rojovou hrou na jejich polovině a v 50 minutě se proháčkovaldo pětkoviště Petr Juřík. Snažíme se hráthodně fází přes roj a rozbit tak obranu soupeře. Po další takovéakci roje pokládá Tomáš Gregůrek I s prokopemvedeme již 17:0. Soupeř hru ovšem vyrovnává a po pěkné akci útokupokládá tříčtvrtka v blízkosti naší branky. Když se zdálo, že sesoupeř snaží nadechnout k nějaké ofenzivě, tak tuto aktivitu utnuljuniorský reprezentat Radek Holba, kdy přidalbonusovou pětku. Závěr zápasu jsme již kontrolovali, soupeře již kničemu vážnému nepustili. V závěru si v jednom z rucku 5 metrů předbrankovištěm vzpomenul na své mládí Ota Hejmalastarší, kdy přidal po zavřené straně poslední body zápasu.

Zápas jsme vyhráli po kolektivním výkonu a díkyvětší vůli po vítězství. Výborně se uvedli junioři v sestavě v čeles Radkem Holbou. Tito hráči jsou příslibem dobudoucnosti.

Fotogalerie ze zápasu ZDE!!!

Sestava RC Zlín: 1. Horák, 2. Zemanovič,3. Venglář, 4. Dzurus, 5. Holba, 6. Láník (c), 7. Juřík, 8. Hejmalaml., 9. Pektor, 10. Stoklásek L., 11. Talaš, 12. Zapletal, 13.Prokop, 14. Hodgson, 15. Jančí

Střídali:  Ulbricht, Čapkovič, Gregorovič,Hejmala st., Gregůrek, Kotík

Body: Zapeltal 5P, Juřík 5P, Gregůrek 5P,Hejmala st.5P, Holba 5P, Talaš 4KPP

Zápasu přihlíželo asi 100 diváků + 20 veSkyboxu.