Archiv článků

RC Zlín - RC Brno Bystrc 7:64 (0:28)

V neděli nám rozlučka s hřištěm v Tečovicích nevyšla. Bohuželjsme vysoce prohráli s vedoucím týmem 1. ligy, když nám chybělohned několik opor týmu a pto jsme natupovali ve slepenésestavě.

V první půli se hrála vyrovnaná partie, většinou se hraodehrávala mezi dvaadvacítkami. Zlom nastal kolem 20 minuty, kdydostáváme první body po několika fázích soupeře s rychlýmpřenesením hry na druhou stranu. Bohužel soupeř rychle odhalil našeslabiny a do poločasu ještě přidal tři položení. Nejvíce starostínám dělal rychlonohý útok Bystrce, který svými průniky ohrožovalnaše brankoviště.

Ve druhé půli jsme prostřídali, ovšem obraz hry se přílišnezměnil. I když jsme dosáhli blízkost soupeřova brankoviště, takse soupeř vždy ubránil, naopak vždy zahrozil z rychlých protiútoků.Jediný kdo se dostal do soupeřova brankoviště byl náš nejlepší hráčLuboš Stoklásek, který alespoň zkorigoval celkovývýsledek.

 

Fotogalerie ze zápasu ZDE!!!

  

Sestava: 1. Horák, 2. Kovařík, 3.Dosoudil, 4. Ševčík, 5. Dzurus, 6. Stoklásek L., 7. Prokeš, 8.Juřík (c), 9. Láník, 10. Zapletal, 11. Končák, 12. Prokop, 13.Chudárek, 14. Lipo, 15. Stoklásek M.

Střídali: Mrlík, Zaoral, Suszka,Fojtík 

Body: Stoklásek L. 5P, Zapletal 2KPP

 

cenzor

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace