Archiv článků

RC Zlín - RC Brno-Bystrc - 7:35 (0:35)

V neděli jsme hráli na pronajatém hřišti ve Vyškově protivedoucímu týmu z Bystrce. Náš tým nastoupil především díky zraněnímale taky několika velikonočním omluvenkám v kombinované sestavě,což bylo na našem výkonu znát.

Zápas začal pro soupeře výborně, z prvního našeho výkopu se přesútok proháčkuje útočník Bystrce a pokládá přesně pod našeháčko. V 8´ po rychle rozehraném TK dostáváme další body přímo podnaši branku a v 17´další po pěkné kombinaci Bystrce. Začátek zápasubyl z naší strany bez nápadu, kdy jsme vytvořili spoustuindividuálních chyb při zpracování míče, což nás stálo spoustuzbytečných sil. Do konce prvního poločasu i přes zlepšenou hrubohužel inkasujeme ještě dvě pětky. Nedaří se nám také trestné kopyna branku soupeře, kdy všechny tři pokusy z výhodných pozic končívedle háčka.

Po prostřídání nastupujeme do druhé půle s větším odhodláním,zlepšila se hra v mlýnech a  máme všechny naše auty. Soupeřenepouštíme prakticky z jejich poloviny, ale opět pouze špatnýmipřihrávkami a zpracováním míče se připravujeme o první body vzápase. Toto naše prokletí se nám podaří zlomit až v 70´ poněkolika fázích kolem rucku a rychlým rozhozením do útoku, kde sinabíhá zadák Jiří Zapletal. V posledních minutáchdržíme soupeře v jejich dvaadvacítce a snažíme se opět ještěalespoň jednou položit. Nejlepší akcí zápasu předvede nestárnoucíStanda Mrlík, který probíhá kolem celéhobystrckého roje, ale je zastaven 3 metry před brankovištěm soupeře.I v tomto poločase náš kopáč 2x míjí háčko z nadějné pozice.

Závěrem: Těžko něco vyčítat hráčům, kteří přijeli.Měli jsme v základu hned tři nováčky, kteří se s tím popraliobstojně. Na závěr všichni bojovali a kdyby náš kopáč proměniltrestné kopy, tak mohl být zápas zajímavější. Ovšem když napříkladkopy na háčko náš specialista již rok netrénoval, jelikož nemělkde, tak se tomu nemůžeme divit.

Zápas v hledišti sledoval také zlínský rozhodčíL.Ž., který byl ovšem dle slov M.Š. indisponován.

 

Sestava: 1. Dotti, 2. Kovařík, 3. Horák,4. Dvořák D., 5. Hnilo, 6. Krajčovič, 7. Prokeš, 8. Juřík (c), 9.Láník, 10. Kotík T., 11. Končák, 12. Hejmala ml., 13. Chudárek, 14.Dzurus, 15. Zapletal

Střídali: Dosoudil, Mrlík 

Body: Zapletal 5 P, Zapletal 2KPP 

cenzor


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace